شور و شوق تبدیل به موفقیت

[ad_1]

“یک سوال مهم پاسخ به خودتان”

یک سوال اساسی همه ما باید از خودمان بپرسیم است; ‘چه هستم من واقعا پرشور در مورد?’

اگر شما خوشحال هستند با انجام آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر و شما نمی ساخت هر چیزی از ارزش خود را در حالی که شما همچنان به انجام آن توجه جدی باید با توجه به ایجاد یک تغییر.

به من گفته اند که در نوشته قبلی هر کس حق دارد که خوشحال باشد. که معمولا به معنی پیدا کردن چیزی است که شما در مورد پرشور و پول آن را انجام می دهند.

این سوال از شور و شوق است روی حیله و تزویر. بسیاری از مردم قابل توجهی را اشتباه وارد شدن به یک کسب و کار است که برای انجام با منافع شخصی خود. آنها پرشور در مورد این موضوع و احساس می کنید که آنها می توانید پول را با پرتاب خود را به یک کسب و کار مرتبط با سرمایه گذاری. آنها ممکن است لذت بردن از انجام آن را در حالی که به دلیل این که منافع شخصی اما اگر هیچ جامد مورد کسب و کار برای تصمیم گیری که آنها اغلب موفق و یا تا پایان وقت خود را در ‘سرگرمی’ و هرگز پیدا کردن هر چیزی به موفقیت واقعی است.

نتیجه این است که نه تنها یک شکست خورده و یا بسیار حاشیه ای کسب و کار, اما معمولا از دست دادن شور و اشتیاق برای چیزی که علاقه شخصی در وهله اول پس از آن دو از دست دادن.

“سوال از شور است یک مشکل”

مردم که می توانید طبخ رفتن به رستوران ها و افرادی که مانند ورزش به ورزش های مربوط به کسب و کار مردم که لباس خوبی به خرده فروشی مد – و همه آنها موفق به رسیدن به موفقیت آنها سزاوار چرا که آنها به دنبال قلب خود را به جای سر خود را. واقعیت این است که اگر شما موفق در کسب و کار شما در ساخت منابع و آزادی برای لذت بردن از احساسات خود و نه راه دیگری در اطراف مگر اینکه شما دختر خوش شانس.

من شک دارم که این مرد که صاحب مهره پس زدن دهنه اسب کارخانه است که واقعا پرشور در مورد آجیل پس زدن دهنه اسب اما او را دیدم یک فرصت برای ساخت آنچه که او می خواست برای ساخت. در حال حاضر او خود منافع شخصی و احساسات به بیشترین حد.

در همین راستا من شک دارم که آن مرد که متوجه شدم که گوسفند کود خوب بود کود واقعا پرشور در مورد گوسفند کود.

در مورد شخصی من, من واقعا نمی باید شور و شوق برای بدهي و اعتبارات اما دانش من به دست آورده با تبدیل شدن به یک حسابدار ایجاد یک فرصت قابل توجهی برای من به ساخت کسب و کار خود من. آن را نیز ایجاد منابع به دنبال هر آنچه که من می خواهم.

“من شک دارم که این مرد که صاحب مهره پس زدن دهنه اسب کارخانه است که واقعا پرشور در مورد آجیل پس زدن دهنه اسب”

من اصلا اشتیاق عمیق برای واقعی موضوع ارتباطات از راه دور و یا خدمات تجاری و یا انرژی یا نه. ما بسیاری از روزنامهنگاران و کارشناسان در این شرکت است که رسیدگی به آن موضوع مناطق با مقدار زیادی از مهارت است. اما من یک شور و شوق برای فرصت های آنها در حال حاضر به من اجازه می دهد برای ایجاد یک کسب و کار در اطراف آنها برای ایجاد ثروت و آزادی است.

بسیاری از مردم به دنبال یک رویا ‘ یا ‘رویا’ کسب و کار و هرگز هر گونه تغییر را در همه. آنها همچنان به غلتیدن در وضعیت فعلی خود را و هرگز واقعا رسیدن به شادی آنها سزاوار چرا که رویا ‘ فرصت هرگز خود را ارائه.

که باعث می شود من فکر می کنم در مورد آنچه که من در مورد پرشور و من افتخار می کنم که شامل موارد زیر به عنوان رانندگان:

1) ایجاد یک کسب و کار بزرگ برای خودم و خانواده به منظور ایجاد پول که من می خواهم برای ساخت یک دارایی است که بسیار با ارزش خواهد بود در آینده. قابل توجه تو رفتگی در دیوار نیاز به کسب و کار بازار است که اجازه می دهد تا برای.

2) عامل کسب و کار حرفه ای و احترام است که می آید با آن حرفه در جامعه و فراتر از آن.

3) قادر به کمک به کسب و کارهای دیگر سود خود را افزایش دهد و دانستن است که من قادر به آنها توصیه می شود موفق تر است فوق العاده انجام شده است. این واقعیت است که این موضوع اتفاق می افتد به شرکت مخابرات خدمات تجاری و انرژی نیست واقعا که مربوط به این معادله – این است که تنها راه من کمک به آنها در کاهش هزینه ها به طوری که آنها می تواند به افزایش موفقیت خود را.

4) خرید و فروش در کسب و کار به کسب و کار بازار که در آن وجود دارد یک نیاز مهم برای آنچه که من می توانید انجام دهید برای کسب و کارهای دیگر.

5) ایجاد آزادی و انعطاف پذیری و کنترل برای انجام چیزهایی که من می خواهم به انجام. البته این کار سخت است اما من هرگز منقبض شده و دور از آن است و در عین حال من هرگز به دست هر رویداد یا تابع با خانواده و یا دوستان اگر من نمی خواهم به انجام این کار.

اینها فقط کلمات به ارائه یک کمی غذا برای فکر زمانی که شما به نقطه که در آن شما مسیر خود را انتخاب کنید. بسیاری از مردم به ماندن در موقعیت آنها لذت نمی که هیچ فرصت واقعی برای ایجاد شادی زیرا آنها فقط نمی تواند ماشه در تغییر است. آنها همچنین تحت تاثیر بسیاری از naysayers که ما را احاطه کرده و تمام است که در واقع این موضوع یکی دیگر از مقاله من چند وقت پیش نوشت.

وکیل من است به گرفتار در این دام. بنابراین هر آنچه که شما تصمیم می گیرید برای شما مناسب است برای رسیدن به چیزهایی که شما می خواهید از زندگی – فقط برای آن بروید و با ذوق.

من که سال ها و سال ها پیش و من هرگز از آن پشیمان برای یک دقیقه. این به آن معنا نیست وجود ندارد و نشیب اما من واقعا مشتاقانه منتظر هر روز در کسب و کار من. این همه به دلیل از کسانی که در مورد من ذکر شده در بالا که من انجام و رانده علاقه واقعی من.

“هر کس حق دارد برای شاد بودن”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *