Estee: داستان یک موفقیت توسط Estee Lauder

[ad_1]

این مقاله در هفت دلیل برای خواندن Estee: داستان موفقیت Estee Lauder. شما تضمین شده است به راه رفتن به دور تجدید. نگاهی زیرچشمی نگاه کردن.

7 مزایای

1. شما کشف آنچه او ساخته شده تیک.

خانم Lauder به دنبال او dream full steam ahead. او مورد اعتماد غرایز و آنها در نقطه ای بودند. کتاب unearths افکار خود را در کسب و کار و زندگی.

2. شما نظر تعداد زیادی از تصاویر.

یک تصویر ارزش هزار کلمه و نویسنده گسترش آنها در سراسر کتاب. علاوه بر ابتلا به یک نگاه اجمالی از این پویا در تقریبا در هر مرحله از زندگی خود صفحات شامل عکس هایی از اعضای خانواده رئیس جمهور, طراحان مد, حق التالیف, زنان برجسته در تبلیغات و کارکنان کارخانه و خانه اش.

3. شما بدست می آورید با ارزش بینش کسب و کار.

علاوه بر این او شامل یک فصل در آنچه او آموخته است که بدون رفتن به مدرسه کسب و کار. شما دریافت راهنمایی در مورد بازاریابی, تبلیغات, فروش و خدمات به مشتریان و روابط عمومی است. او راه اندازی محصولات با چلپ چلوپ کردن و خود نمایی می کنند. به همان اندازه مهم او استخدام استعدادهای برتر و سرمایه گذاری در آموزش.

4. شما کشف نکات زیبایی.

نویسنده اختصاص یک فصل برای کمک به خواننده نگاه زیبا. که نمی خواهند به پروژه یک تصویر مثبت است ؟ در آن طول می کشد به درک یک زن و Lauder به زنان یک دقیقه-کارگاه آموزشی قرار دادن بهترین خود را به صورت رو به جلو است.

شما در پیدا کردن زیبایی پوست روال (چگونه به پاک کردن پوست خود را هر شب چگونه به اعمال آرایش در صبح چگونه به درخواست رژ لب, استفاده از آرایش های مختلف برای روز و شب, استفاده از اسپری مو و غیره.). او را پوشش می دهد تمام ملزومات.

5. شما عقل برای زندگی است.

او در حفظ روح تعالی. Lauder ثابت قدم باقی مانده در عزم خود را برای یک همسر خوب و مادر و صاحب کسب و کار. در پایان او به دست آورد آن است.

در همان زمان او اعتراف کرد, اشتباهات. به جای نگه داشتن اصلی ترین چیزی که اولویت خانم Lauder ناخواسته قرار می گیرد کسب و کار قبل از ازدواج است. با این وجود در بار دوم در اطراف او آن را کردم راست. آنها به ضرب گلوله به بالا.

6. شما الهام بخش برای سفر خود را.

شما الهام بخش برای رسیدن به ماه. زرنگ و دانا کسب و کاری او را درک او محصول و او درک خود را در بازار. آنچه بیشتر در او پایدار است. او همیشه یک راه برای ایجاد یک تماس و یا برای به دست آوردن زیبایی محصولات در فروشگاه.

7. شما لذت بردن از خواندن آسان است.

در حالی که کتاب خواندن سریع با 223 صفحات (از جمله یک خاتمه) آن است که در یک نوشته ساده شیوه ای. حتی صفحات احساس خوب است. نویسنده زینت های قرمز و سفید پوشش سخت با پوشیدن یک لباس زیبا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.