اسرار فوق العاده فروش – چگونه برنامه ناخودآگاه خود را برای موفقیت Lynea Corson, Ph D

[ad_1]

اسرار فوق العاده فروش: چگونه به برنامه ناخودآگاه خود را برای موفقیت Lynea Corson یکی از “از دست رفته” کتاب. آن را به خوبی شناخته شده اما آن کار می کند. شاید این تضعیف از طریق ترک. آن را با هدف فروش مردم که بزرگترین بازار سنتی خود کمک, انگیزه, انواع کتاب. این همه علاقه مند به برنامه نویسی ذهن ناخودآگاه خود را برای موفقیت در هر زمینه ای برای سلامت و یا روابط بهتر, همچنین می توانید با استفاده از این اصول است.

او شروع می شود با توضیح دقیق از ذهن ناخودآگاه و چگونه به آن برنامه. بسیاری از این مواد است که به خوبی شناخته شده برای افرادی که خوانده ام, دیگر از جمله کتاب. او را به تعیین هدف و تصدیق تجسم و تصویر. با این حال او با استفاده از یک روش گام به گام است که بسیار دقیق تر و کامل تر از بسیاری از کتاب ها.

علاوه بر این او به شما می آموزد که چگونه برای ایجاد یک مغناطیسی میدان انرژی در اطراف خود اهداف و برنامه نویسی. به بهترین دانش من این است که جدید به این زمینه است. من مطمئن هستم که چقدر در آن کار می کند به دلیل آن را ایجاد یک “true” زمینه نوعی از انرژی و یا فقط به این دلیل آن را تقویت می کند هدف خود را به ناخودآگاه خود را نگه داشتن شما را در ردیابی نظر گرفتن اقدامات است که شما را به موفقیت.

یکی از جنبه های این کتاب که به من حمله است توجه او می پردازد و برای از بین بردن منفی-است که باورها و انرژی است که شما نگه بازگشت. او می گوید بسیاری از تکنیک های به خلاص شدن از آنها. اکثر این نویسندگان تمایل به تمرکز بر روی مثبت و تنها مثبت است.

در بسیاری از این کتاب ترکیبی است از ناپلئون هیل فکر می کنم و رشد غنی و Maxwell Maltz را روانی-سایبرنتیک با تعداد زیادی تمرکز بیشتر بر روی گام های عملی به جای توضیح نظریه (اگر چه او توضیح چیزهایی همچنین).

او شامل یک فصل در اصل دریافت بیشتر با دادن بیش از شما دریافت خواهید کرد. این است که قطعا یکی از ناپلئون هیل مورد علاقه اصول است. او نسبت به خیلی از موفقیت های خود و موفقیت در زندگی به عادت انجام بیش از انتظار می رود و یا از او برای پرداخت می کنند.

نیز وجود دارد که فصل بعد در جشن موفقیت است. و پس از آن دو فصل در دیدن نیست نتیجه — در تاخیر و انحلال بلوک. او به رسمیت می شناسد که بسیاری از مردم خود را از موفقیت حتی زمانی که آنها به نظر می رسد به کار برای آن را با درگیر شدن در چنین برنامه هایی حتی زمانی که تعیین اهداف تجسم و….

این کتاب عملی استفاده از قانون جاذبه تبدیل شده است که به خوبی شناخته شده در سال های اخیر است. این نه فقط در مورد نگه داشتن ذهن خود را بر روی اهداف خود را اما نگه داشتن ذهن خود را بر روی اهداف خود را طوری که شما در حفظ و در نظر گرفتن اقدامات است که دستیابی به آن اهداف است.

بسیار وجود دارد در اینجا که وو وو. آن عمدتا جامد روانشناسی با هدف کاربرد عملی در خدمت فروش بیشتر و موفقیت بیشتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *