ماری جوانا پزشکی – به دست آوردن پذیرش

[ad_1]

ماری جوانا پزشکی واقع شده است در اطراف برای میلیون اما تا به حال شده است در بسیاری از کشورها ممنوع برای سال های بسیاری است. اما به تازگی مختلف سازمان ملل را آغاز کرده اند به رسمیت شناختن ارزش آن در عرصه بهداشت و درمان. بنابراین قانونی از این گیاه مصرف نگهداری در سطح جهان و همچنین در ایالات متحده آمریکا است. نیوجرسی اخیر دولت به رای “بله” برای قانونی کردن آن.

آن است که مشتق شده از گیاهی به نام شاهدانه. آن است که اغلب سبز و یا قهوه ای و متشکل از برگ و دانه و ساقه. در حالی که فکر می کردم بیش از چند دهه گذشته به شدت تفریحی دارو درمانی آن توانایی های خود را آغاز کرده اند پذیرفته می شود توسط بسیاری از.

نیوجرسی چهاردهم جای خود را در آمریکا به خود اجازه می دهد تا قانونی با عبور از “نیوجرسی دلسوز استفاده از ماری جوانا پزشکی عمل می کنند”. در حالی که این نام برای تلفن های موبایل مانند یک نسیم تا حدی قانون را در واقع سخت ترین نسخه آمریکایی از نوع خود است. برخی از قانونگذاران در ساحل شرقی نگران است که آن را از دست برخی نقاط ضعف. نقاط ضعف گزارش وجود دارد به گسترش استفاده از آن در صورت لزوم اجازه می دهد به فهرست “ناتوان کننده شرایط پزشکی” به آن اضافه شود به توسط مقامات بهداشتی.

سابق آمریکا وکیل است که در حال حاضر فرماندار منتخب کریس کریستی است به خصوص ناراضی با آنچه که او را درک به عنوان پايگى آن زبان است. کریستی ادعا می کند که کالیفرنیا یک مثال از یک دولت که تبدیل شده است خارج از کنترل در مورد حشیش برای مقاصد دارویی و نمی خواهند جای خود را به دنبال کت و شلوار.

این سختگیری از نیوجرسی قانون نهفته در آن مورد نیاز خرید مواد تنها از طریق یک دولت تنظیم شده “درمان جایگزین مرکز”. آن است که تنها دولت نیاز به این مسیر به دست آوردن مواد مخدر; همه کشورهای دیگر اجازه می دهد تا صفحه اصلی کشت.

آن دارای خواص دارویی و کمک کرده است تا با رعایت شرایط بهداشتی:

– سرطان

– گلوکوم

مثبت HIV/AIDS تشخیص

– تشنج

گریز-زبان موجود در “نیوجرسی دلسوز استفاده از ماری جوانا پزشکی” آمده است که این لیست از شرایط بهداشتی می توان به اضافه شده و در اختیار دولت و وزارت بهداشت. شرایط دیگر که مانند ماری جوانا ادعا برای کمک به دیگر کشورها و دولت ها عبارتند از: آرتریت, آسیب مغزی, سکته مغزی مولتیپل اسکلروزیس تهوع ناشی از شیمی درمانی, بیماری صرع, آسم و میگرن.

اگر یک فرد باید به دنبال یک نسخه نوشتن دکتر او یا او باید به جستجو در اینترنت برای پیدا کردن جایگزین مراکز درمانی در منطقه خود است. آنها باید آماده به پرونده سلامت و نسخه فعلی و به بررسی توسط پزشک به منظور دریافت خوب برای خرید ماری جوانا برای اهداف دارویی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.