دوران ساحل اختصاصی در شمال به سر آمده است

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

بابک دین پرست عصر امروز چهارشنبه ۱۱ تیر در جلسه مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان گلستان در گرگان‌ تصریح کرد: در سال جهش تولید هیچ تکلیفی مهمتر از حفظ اشتغال موجود نیست. از استانداران خوسته شده یک گره مهم اقتصادی استان خود را اعلام کنند تا در راستای رفع آن بکوشیم.

وی افزود: گلستان مهم ترین مسئله خود را طرح گردشگری جزیره آشوراده اعلام کرده اما علاوه بر آن به این استان اختیار اعلام یک طرح دیگر را نیز می دهیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور ادامه داد: در سال گذشته فرمانداران موفق در زمینه مسائل اقتصادی مورد تشویق قرار گرفتند، امسال نیز از استانداران خواسته شده موفق ترین فرماندار را در کنار ضعیف ترین فرماندار اعلام کنند.

به گزارش استانداری گلستان، دین پرست یادآور شد: ۸۷ هزار طرح نیمه تمام در کشور وجود دارد که برای تکمیل آنها به ۸۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه است و به همین دلیل اولویت بندی پروژه ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی خاطر نشان کرد: دوران نصب تابلوی ساحل اختصاصی است، ورود ممنوع، به سر آمده است و تصرفات ساحلی غیرقانونی را در شمال کشور شناسایی کرده ایم که شامل ۱۸۰ کیلومتر از ۸۹۰ کیلومتر نوار ساحلی می شود و ۵۳ درصد آن در اختیار دستگاه های دولتی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان تغییر کاربری در ساحل تعریف شده دریا به هیچ دستگاهی داده نخواهد شد و در مورد تصرفت غیرقانونی نیز تصمیم گیری جدی می شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.