کاوازاکی موتور سیکلت مستقل در افکار و اعمال

[ad_1]

داستان کاوازاکی شرکت بر می گردد به سال 1924 در آن زمان درگیر به متالورژی و صنعت هواپیما.

در سال 1949 آنها تصمیم به ورود به صنعت موتور سیکلت تولید موتور است که می تواند سازگار با موتور سیکلت.

اولین موتور سیکلت کاوازاکی محصولات یک موتور سیکلت موتور

در خط خود را شما می توانید پیدا کردن یک 60 سی سی دو زمانه و همچنین به عنوان یک 150cc و 250cc موتورهای چهار زمانه تهیه شده با تکنولوژی از BMW; شرکت که با آنها تا به حال روابط خود را پس از آغاز در صنعت هوانوردی.

این بود تا سال 1954 که کاوازاکی موتور سیکلت تولید شده خود را برای اولین بار کامل موتور سیکلت تحت نام Meihatsu (یک شرکت تابعه از کاوازاکی هواپیما Co.).

تقریبا در همان زمان آنها نیز سعی در معرفی خط خود را از اسکوتر به بازار, اما آنها به زودی متوجه آنها نمی تواند در رقابت با دو غول از اسکوتر صنعت برای کسانی که به روز: فوجی خرگوش و میتسوبیشی نقره ای کبوتر.

و حالا قبل از اینکه ادامه با موتور سیکلت کاوازاکی سابقه من برای باز کردن یک پرانتز…

اطلاعات مهم در مورد تاریخچه موتور سیکلت کاوازاکی

ما نمی توانیم به بحث در مورد کاوازاکی بدون ذکر دیگری را که قطعا کمک خواهد کرد کاوازاکی به عنوان به خوبی به عنوان هوندا سوزوکی و یاماها یکی از بازیکنان بزرگ در موتور سیکلت صحنه:

–> Meguro موتور سیکلت: بهتر است بدانید در آن زمان به عنوان “ارشد ساخت و پادشاه از چهار سکته مغزی”.

Meguro وارد صنعت موتور سیکلت در سال 1937. داشتن یک رابطه خوب با دولت و مردم در Meguro در زمان استفاده از ارتش ،

اولین موتور سیکلت بود Z97: یک 500cc سوپاپ-سوپاپ موتور سیکلت تحت تاثیر سوئیس Motosacoche. آن را به ذکر این مدل یک موفقیت برای کارخانه و Z97 در تولید تا پنجاه.

در طول سال Meguro تولید برخی بسیار خوب 250cc و 350cc rocker-شیر تک سیلندر مدل و همچنین با کارایی بالا ، همه آنها بسیار قوی از نفوذ انگلستان. پس از آن و به لطف موفقیت تجاری آنها زندگی می کردند آنها همچنین راه اندازی یک سوپاپ-سوپاپ 125 سی سی برای کم خود را به پایان برد و یک دوقلو سیلندر 650cc به همراه در حال حاضر موجود 500cc.

اما آن را در سال 1958 زمانی که Meguro تلاش برای خلاص شدن از بریتانیا خود را تحت تاثیر قرار زمانی که همه چیز شروع به رفتن اشتباه…

بر اساس یک برنده نمونه اولیه از کوه Asama (یکی از بزرگترین مسابقات که زمان) Meguro, موتور سیکلت, تولید سه زیبا و ظریف ماشین آلات با overhead camshaft: این 125cc E3 این 250cc F و 350cc Y A. متاسفانه این دوچرخه تبدیل به بیش از حد سنگین و نیست و خریداران توجه است. Meguro به زودی بازگشت به چوب زیر گهواره شیر مدل.

Meguro موتور سیکلت باقی مانده به عنوان یکی از 10 تولید کنندگان تا 1960 اما با توجه به برخی از تصمیم گیری های بد مانند آنهایی که در بالا ذکر شد این شرکت شروع به کاهش بود و به زودی خریداری شده توسط کاوازاکی.

در سال 1960 Meguro امضا توافق اولیه با موتور سیکلت کاوازاکی و در سال 1962 آنها تا به حال به طور کامل ناپدید شد.

….و این ما به ارمغان می آورد بازگشت به کاوازاکی موتور سیکلت…

در سال 1960 شرکت تصمیم می گیرد به یک فشار جدی به موتور سیکلت تقسیم کاوازاکی هواپیما:

آنها را از بازار Meihatsu نام تجاری آنها ساخت خود کارخانه از پایان کم و پایین, طراحی ماشین آلات و خرید Meguro.

این درخشان حرکت و تصمیم گیری ساخته شده کاوازاکی موتور سیکلت دارای یکی از وسیع ترین طیف وسیعی از مدل ها در بازار است. موتور سیکلت کاوازاکی می تواند ارائه دهد که در آن زمان (سال 1960) از یک 50cc موتورگازی-روروک مخصوص بچه ها به یک ابزار قدرتمند و high end و زیبا 650 cc دوقلو سیلندر موتور سیکلت.

آن نیز مهم است به ذکر است که با توجه به خود را بسیار خود طبیعت, کاوازاکی موتور سیکلت همواره نقش ماوریک در صنعت و احساس استقلال خود را از رقبای اصلی همواره در حال حاضر.

از آن زمان به بعد داستان های بسیاری نوشته شده است بسیاری از مدل های تولید شده اند و بسیاری از مسابقات برنده شده اند در کاوازاکی, موتور سیکلت حقیقت این است که…

امروزه موتور سیکلت کاوازاکی یکی از بازیگران اصلی در صنعت و پیروی از سنت خود آنها امروزه ارائه طیف گسترده ای از محصولات برای همه نوع نیاز دارد و دوست دارد.

شما همچنین می توانید یک نگاهی به کاوازاکی 2005 خط به بالا. این صفحه را بررسی کنید:

http://www.kawasaki.com/product_category.asp?category=2&tag=motorcycle

لذت بردن از سوار شدن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.