چگونه برای شروع یک کارخانه برای استخراج نفت روغن خوراکی

[ad_1]

مفهوم استخراج روغن خوراکی از دانه ها مانند روغن زیتون, سویا, لوبیا و بادام زمینی در حال افزایش است در سطح جهانی. برای مثال در ایالات متحده امریکا به تنهایی وجود دارد و تولید سالانه به طور متوسط بیش از 16 میلیارد پوند است. این تولید می تواند نسبت به افزایش تقاضا برای روغن های خوراکی. به عنوان استانداردهای زندگی یا مردم همچنان به بهبود کند بنابراین مصرف روغن های خوراکی. آن است مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد مختلف مانند پخت و پز. بنابراین استخراج روغن خوراکی است و یک سرمایه گذاری سود آور است که در بسیاری از موارد پاداش تولید کنندگان با سود. اگر چه آن را دشوار است برای شروع استخراج نفت کارخانه مراحل زیر کمک خواهد کرد که برای ساده سازی روند بیشتر است. آنها مراحل اصلی است که باید به دنبال برای یک شروع موفق استخراج نفت کارخانه.

اولین گام برای شروع هر کسب و کار موفق سرمایه گذاری نهفته است در توانایی دانش کافی در مورد کسب و کار. بنابراین اولین گام خواهد بود به دانستن بیشتر در مورد صنعت روغن خوراکی آن روند و عوامل مؤثر بر آن. خوراکی صنعت نفت اطلاعات و یا داده ها را می توان از منابع اینترنت, سازمان های دولتی و یا در حال حاضر از تاسیس روغن خوراکی تولید صنایع. یک سرمایه گذار می تواند به دنبال عقیده و نظر یک کارشناس در صنعت روغن خوراکی به آگاهانه تر در مورد روند بازار. همچنین این به شما یک فرصت را به دانستن بیشتر در مورد مختلف شرکت در بازار است که شما را به رقابت با.

دوم ایجاد یک طرح کسب و کار برای تولید و سرمایه گذاری است. یک طرح کسب و کار عمل می کنند به عنوان راهنما یا مرکزی نقطه مرجع برای کسب و کار. اهمیت برنامه ریزی بهترین اسیر محبوب کلیشه’ عدم برنامه ریزی است, برنامه ریزی برای شکست’. بدون یک طرح کسب و کار استخراج روغن کارخانه راه اندازی سرمایه گذاری با شکست مواجه خواهد شد. در واقع, آن را نمی ممکن است حتی برخاست. هنگامی که در آینده با طرح کسب و کار آن بهتر است به خدمات از یک متخصص در این زمینه است. او/او خواهد شد کمک به شما برای ایجاد طرح جامع کسب و کار است که تحت پوشش تمام جنبه های فرایند تولید. یک طرح کسب و کار است که اساسا یک بیانیه رسمی مبنی بر اهداف کسب و کار و برنامه های دستیابی به این اهداف است. همچنین طرح کسب و کار شامل بخش های که پوشش نیازهای مالی از شروع این کارخانه تولید شود. بدون بودجه کافی و یا سرمایه کسب و کار ممکن است غرفه در راه است. از این رو یک طرح کسب و کار کمک خواهد کرد که شما را به می دانم که هزینه سرمایه (هزینه ها مانند هزینه های تجهیزات حمل و نقل هزینه های سرمایه برای اجرای این گیاه و دستمزد هزینه) و پس از آن منابع سرمایه مورد نیاز برای شروع آن است. یک طرح کسب و کار روشن خواهد شد بازار هدف برای محصول و چگونه برای به دست آوردن یک مزیت رقابتی یا مزیت در بازار است.

سوم کشف کردن که در آن شما خواهد شد خود را از مواد خام است. مواد اولیه ستون فقرات کارخانه تولید. بدون مواد اولیه این کارخانه خواهد شد. همچنین در طول این مرحله حیاتی است بدانید که این نوع از مواد است که خواهد شد مورد استفاده برای استخراج روغن از روغن خوراکی فرآوری شده می توان از بسیاری از منابع. در دسترس بودن مربوط به مواد اولیه نیز یک عامل عمده است. مواد اولیه باید به اندازه کافی به اندازه کافی برای کسب و کار را اجرا کنند. یک منبع خواهد بود سرعت تخلیه. پس از روغن خوراکی استخراج شده از کشت غلات سرمایه گذار می تواند تصمیم به گیاه یا مواد اولیه یا خرید آنها از طرف دیگر است.

محل اثر قابل توجهی در موفقیت کسب و کار تولید. این گیاه باید در نزدیکی منبع مواد خام. این کمک خواهد کرد که کاهش هزینه های حمل و نقل متحمل شده که در حال حرکت مواد خام از میدان به کارخانه.

پنجم درخواست مربوطه مجوز و صدور گواهینامه از دولت و یا مقامات فدرال. این شما را به اجرای یک قانونی و دارای مجوز و روغن خوراکی استخراج و کسب و کار. شما می تواند دستگیر و به اتهام اگر شما یک کسب و کار بدون مجوز.

در نهایت دریافت کمک های مالی از این پروژه و پس از آن خرید تجهیزات کارخانه استخدام کارکنان و تبلیغ کسب و کار.

این مراحل اگر صرفا به دنبال آن را به فرایند از شروع استخراج نفت کارخانه روغن خوراکی آسان و ساده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *