مربیگری فوتبال جوانان – بینش در مورد نحوه اجرای موفق فوتبال جوانان برنامه

من مربیگری فوتبال جوانان در حال حاضر به صورت 24 سال از سطح سن 7 تا 14 سال سن داشتند.و من دیده ام فقط در مورد هر تصور سناریو یک مربی می تواند از طریق زمانی که مربیگری فوتبال جوانان. من هم یک گواهی دبیرستان رسمی برای حدود 7 سال یا بیشتر. من نیز دیده می شود بسیاری از تغییرات از طریق سال ها نه تنها از طریق مربیان چشم بلکه از طریق پدر و مادر ،

من شده است در دو طرف توپ. به عنوان یک مربی من تا به حال این فرصت را به مربی به عنوان یک سر مربی و دستیار. به عنوان یک پدر و مادر من 2 پسر که هم جوانان و فوتبال دبیرستان. هر دوی آنها بازیکنان متوسط. دانستن جای من به عنوان یک پدر و به عنوان یک مربی به من کمک کرد از طریق برخی دشوار است پدر و مادر بار.

اگر شما به دنبال برای درگیر شدن با و یا در حال حاضر مربیگری فوتبال جوانان, این مقاله به شما یک نمای کلی تا تیم خود را می توانید دریافت آموزش های مورد نیاز برای رقابتی می باشد. اگر شما خواندن این مقاله به عنوان یک پدر و مادر من به شما اجازه شما می دانید آنچه از شما انتظار می رود در بازگشت برای مربیان خود داوطلبانه زمان نه تنها مربی کودک خود را, اما به کمک قالب آنها را به مسئول بزرگسالان جوان است.

فلسفه من در فوتبال این است. تسلط بر ساعت و شما شانس بهتری برای موفقیت است. که منظورم شما نیاز به شارژ ادبانه. حرکت توپ به پایین میدان 10 متری در یک زمان. غذا خوردن در ساعت است. به منطقه قرمز و نمره! دفاعی آنها تعطیل!! این جدید نیست و این علم موشک نیست. مربیان از دست دادن بینایی از این در دبیرستان و جوانان فوتبال سطح. به همین دلیل تکرار مورد نیاز است. این نژاد موفقیت است.

چیزهایی اول اول. به عنوان یک سر مربی شما باید خود را در عمل کل برنامه و فلسفه مشخص شده است. معمولا یک فوتبال جوانان تمرین 2 ساعت ، مهم نیست که چگونه بسیاری از شب و یا روز شما تمرین شما می توانید با استفاده از همان اصول به عنوان خواهد شد در این مقاله مشخص شده.

قبل از شروع هر تمرین به عنوان سر مربی شما باید یک پدر و مادر/جلسه مربیان با کودکان شرکت کننده در این نشست است. در این جلسه مطمئن شوید که شما پوشش زیر است:

 • بررسی اجمالی از برنامه های خود را
 • خود فلسفه مربیگری
 • معرفی مربیان و مسئولیت های خود
 • الزامات واجد شرایط بودن
 • تیم قوانین
 • انتظارات برای بازیکن انجام هر دو در و خارج از زمین(از جمله مدرسه)
 • انتظارات پدر و مادر انجام و خاموش میشه
 • اهمیت پیروی از کارکنان جهت
 • فصل اهداف و مقاصد
 • آموزش و تمرین روال
 • بازیکن انتخاب (برای تیم و شروع معاملات)
 • طرح های احتمالی برای بد آب و هوا برای ورزش
 • هیدراته نگه داشتن در آب و
 • تجهیزات
 • Pregame و قبل از تمرین غذا. و چه زمانی که به خوردن.

من هم پدر و مادرم ثبت نام یک فرم و گفت که آنها همه چیز را درک که رفته بود در این جلسه و آنها درک می کنند که مشارکت به عنوان یک حامی برای فرزند خود و تیم. من به شما چه استفاده کنم در آینده مقاله.

من هم کودکان امضای توافق نامه. بسیاری از چیزهای خوب در آن بیش از حد. آن آنها را می آموزد و مسئولیت و تعهد است. من شما را به آنچه من استفاده در آینده مقاله نیز می باشد.

در حال حاضر ما مجموعه ای زمینه را برای خود شیوه و آنچه انتظار می رود از همه درگیر.

این برنامه من اجرا برای من شیوه است. آن را اجرا اعدام توسط تکرار. آن را با این نسخهها کار. این برنامه به شرح زیر است:

 • 6:30 – 6:50 – گرم کردن/ورزشهای سبک بدون وسیله و 2 دور
 • 6:50 – 7:35 – به تفکیک ایستگاه ها(مسدود کردن مقابله با, در حال اجرا و غیره) معمولا 3 ایستگاه های خوب است. هر ایستگاه به طول می انجامد برای 15 دقیقه. نمی توان گروه های بیش از حد بزرگ به عنوان به تکرار به بازیکنان در هر ایستگاه.
 • 7:35 – 8:00 – تهاجمی یا دفاعی دریل. شکستن به گروه و اجرای آموزش خود را. من می گویم تهاجمی یا دفاعی به دلیل یک شب اجرا میکنم توهین آمیز دریل یک شب دفاعی دریل و یک شب تیم های ویژه.
 • 8:00 – 8:20 – داد و بیداد. یک شب شما داد و بیداد خود را به جرم یک شب دفاع و یک شب تیم های ویژه + جرم و دفاع.
 • 8:20 – 8:30 – گرم فراز

این برنامه می تواند اصلاح شود به تناسب وضعیت خود را. یکی از چیزهایی که شما باید به درک زمانی که مربیگری فوتبال جوانان. تکرار و تمرین در نتیجه در اجرای بزرگ.

در طول جلسات تمرین خود را به شما به عنوان سر مربی باید رفتن در اطراف به ایستگاه های مختلف دریل یا هر طوری شما را وادار به می دانم که بازیکنان خود و توانایی های خود را. شما باید حرف آخر را در تصمیم گیری است که در حال ساخته شده بنابراین شما می دانید بهترین بازیکنان خود و توانایی های خود را.

مطمئن شوید که تمام بازیکنان خود را مناسب مربیگری. شما هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از بار من دیده ام دیگر مربیان را بر روی یک بازیکن زیرا آنها فکر نمی کنم آنها “را از آنچه در آن طول می کشد”. داشتن آنچه در آن طول می کشد نیست و این موضوع در اینجا. مربیگری مسئله است. به عنوان طولانی به عنوان شما و مربیان خود را انجام می دهند که فقط مربیگری و سپس شما باید ببینید بهبود در همه بازیکنان خود را و این چیزی است که یکی از اهداف خود را باید بود.

من می خواهم برای اضافه کردن یک چیز بیشتر قبل از بسته شدن. بیش از 24 سال از مربیگری فوتبال جوانان من شده اند به اندازه کافی خوش شانس به اجرای موفق برنامه های. من تا به حال شاید 3 یا 4 از دست دادن فصل است. من نفرت را به از دست دادن و من به بازیکنان و پدر و مادر است. اگر/زمانی که ما از دست دادن ما از دست دادن به عنوان یک تیم. من هرگز نشان می دهد بد ورزشکاری. من تیم های برنده شدن و از دست دادن به عنوان یک تیم. مربیان گنجانده شده است. من با صدای بسیار بلند و آتشین مربی. اگر بازیکن به چیزی حق من اول وجود دارد به آنها را ستایش. همان می رود زمانی که آنها در ظروف سرباز یا مسافر. اول وجود دارد به آنها بگویید که آن را غیر قابل قبول است. من این کار را برای همه روشن و خاموش کردن زمینه رفتار و تعهد است.

من همیشه گفت: “قبل از اینکه شما برنده شوید و به عنوان یک تیم و موفق شدن شما باید به یاد بگیرند که چگونه به از دست دادن لطف به عنوان یک تیم است.”

لطفا نگه داشتن چشم را برای من در مقالات آینده. من را پوشش موضوعاتی است که به شما بینش به آنچه در آن طول می کشد برای اجرای موفق برنامه و مربی تیم فوتبال جوانان در حالی که ایجاد یک برنده و جو مثبت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *