موفقیت حرفه ای با Salesforce

[ad_1]

یک موفقیت حرفه ای در Salesforce یک سوال جالب در حال حاضر از آن روند. کلید سنگ پشت موفقیت برای تبدیل شدن به یک Salesforce حرفه ای نهفته در برنامه نویسی مهارت های تحلیلی و مهارت و توانایی به سوالات درست بپرسید و جالب برای یادگیری تمایل به کار سخت قرار داده و در ساعت های طولانی و با اعتماد به نفس. مهارت های تحلیلی شامل توانایی به فکر می کنم منطقی در مورد یک ایده و به تعیین چگونه برای حل یک مشکل است. فرد باید قادر به تست یک مشکل و آمد تا با ایده ها برای حل و فصل آنها.

آن را ایجاد یک روند در صنعت فن آوری. روز به روز با مشتریان جدید و امضای قرارداد بیشتر و بیشتر Salesforce مدیران توسعه و مشاوران در تقاضا. آن را تبدیل به یک بلوغ مسیر شغلی. بیش از 500 شرکت ها به دنبال حرفه ای کارشناسان که ماهر در Salesforce با تجربه عملی و اثبات شده دانش است. این است که زمان مناسب برای گرفتن شغلی خود را افزایش با Salesforce جلسات آموزشی.

آنچه که salesforce?

Salesforce مبتنی بر محاسبات ابری شرکت و چند مستاجر جای آن که به بهترین وجه مناسب کسب و کار شرکت شما نیاز شناخته شده برای آن با مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) محصول. Salesforce CRM پلت فرم شامل ابزار است که تیم فروش خود را در حال رفتن به استفاده مناسب و مدیریت خوبی از خود سازمان است. شما به راحتی می توانید ورود به سیستم, مدیریت, تجزیه و تحلیل و بهینه سازی همه مشتری فعالیت در یک مکان با خود مبتنی بر ابر نرم افزار. که به معنی شما فقط نیاز به یک اتصال به اینترنت برای رسیدگی به همه کسب و کار خود را از یک محل.

چرا شما نیاز به salesforce

1. بهبود داده های مشتری کیفیت و مدیریت.

2. توسعه خدمات به مشتریان و پشتیبانی.

3. مشتریان جدید پادشاه برای هر کسب و کار است. Salesforce خدمات کامل ایجاد پایگاه داده مشتری کمک می کند که شرکت شما در پیدا کردن حق مشتریان است که خواهد بود علاقه مند در محصول خود را و یا شرکت.

4. Salesforce را افزایش می دهد بهره وری از مبارزات ارائه گزارش و اطلاعات در مورد کمپین های بازاریابی و همچنین آهنگ های برنامه های موجود در نرم افزار تبادل.

5. افزایش حاشیه سود کمک خواهد کرد که شما برای رسیدن به حداکثر ارزش افزوده و تجربه تعامل مشتری در حالی که افزایش بهره وری است.

بهترین راه برای تبدیل شدن به Salesforce حرفه ای است که با “Salesforce آموزش و صدور گواهینامه”.

Salesforce آموزش و صدور گواهینامه

گواهینامه زیرزمین هر Salesforce حرفه ای, مهارت. این بهترین راه برای نشان دادن سطح خود را از مهارت ها و مناطق از تجربه و تخصص به کارفرمای فعلی. آن را به سادگی می توانید سرعت بخشیدن به زندگی حرفه ای خود را و کمک به شما هنگامی که تقاضا برای شغل جدید و یا زمانی که تلاش برای به دست آوردن ارتقاء در خود شرکت موجود است. Salesforce-گواهی حرفه ای هستند و یکی از مهمترین و به دنبال پس از مقدار زیادی توسط کارفرمایان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *