مبارزه با دشمنان با تبدیل شدن به موفق تر

[ad_1]

اگر شما از یک شهرت بزرگ در جامعه خود را چگونه می تواند به شما در محافظت از آن را از کسانی که مایل به بدنام کردن شما ؟ موفقیت سخت است برای به دست آوردن و آخرین چیزی که شما می خواهید برای برخی از افراد به آن را از شما. اگر کسی به شما حمله با یک منفی بیانیه ای به شما بد نگاه شما چگونه به مبارزه با به عقب ؟ وجود دارد یک راه حل ساده برای این مشکل است.

آنچه شما می توانید انجام دهید این است که صبر کنید برای مهاجم برای جلوگیری از حمله. سپس در حمله. این کار به خوبی زمانی که چیزی بد اتفاق می افتد به کسی که به شما حمله. این زمانی است که شما اجازه دهید آنها را آن را. با این حال وجود دارد بهتر است یک راه حل برای این مشکل است.

به جای حمله به فرد به طور مستقیم یا غیر مستقیم آنچه شما می توانید انجام دهید این است که به سادگی تبدیل شدن به موفق تر در آنچه شما انجام دهد. شما باید بهتر از

در این رقابت است. شما باید بزرگتر از دشمنان که می خواهند به شما را از بین ببرد. اگر شهرت خود را بزرگتر از رقبای خود و سپس صدای خود را مهم نیست به همان اندازه به عنوان مال شما. شما باید برای شکست دادن دشمنان خود را با تبدیل شدن به موفق تر در آنچه شما را از دشمنان خود را در آنچه انجام می دهند.

شما باید به خودتان فشار خارج وجود دارد بنابراین به مراتب جلوتر از دشمنان خود را که آنها نمی گرفتن با شما است. با تبدیل شدن به موفق تر تعداد زیادی از مردم در مورد شما می دانید به عنوان یک فرد بسیار موفق. دشمنان خود را نمی تواند نگه دارید تا با شما به خاطر آنها راه بیش از حد کوچک برای متقاعد کردن مردم در برابر شما. هنگامی که شما رشد بزرگتر دشمنان خود را نگاه کوچک و خرده.

وجود هیئت مدیره بازی به نام برو. آن است که متفاوت از بازی شطرنج. در این بازی هدف این است که برای تسلط بر هیئت مدیره با در نظر گرفتن فضای بیشتر در هیئت مدیره بازی. در زندگی افراد موفق تسلط بر درک عمومی از آنها. بیشتر موفقیت یک فرد است و بیشتر شناخته شده و موفق کسی است که بیشتر محافظت می شود این فرد از دشمنان خود را.

آیا متوجه شده اید چقدر سخت است به انتقاد بسیار موفق و محبوب ترین فرد و دور با آن. برخی از مردم چنین شهرت خوب است که شما مانند یک احمق نگاه کنید انتقاد این فرد است. که قدرت از موفقیت و شهرت. ستاره های بزرگ بیشتر شناخته شده از منتقدان. یک منتقد در تلاش برای ایجاد یک نام برای خود را با حمله به کسی است که بسیار موفق است.

شبیه رود شده است وجود دارد هرگز یک اساسنامه بنا به یک منتقد. بنابراین نگه داشتن فشار دادن و نگه داشتن در تلاش برای ارتفاعات بالاتر. که راه شما را ترک خواهد کرد و دشمنان خود را در گرد و غبار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *