می توانید یک رستوران موفق در این اقتصاد ؟

[ad_1]

ما می شنویم خیلی خبر بد وقتی که می آید به دولت از اقتصاد است. آنها می گویند که اقتصاد در حال کاهش است هیچ کار وجود دارد و این مردم هستند نه صرف پول است. کلی است که ممکن است درست باشد اما شما می توانید خود را ایجاد اقتصاد و رشد چون مردم پول خرج کردن البته نه به اندازه گذشته.

اما می تواند یک رستوران موفق در این اقتصاد ؟

برای بسیاری از کسب و کار می تواند بسیار چالش برانگیز بود پایدار در کاهش اقتصاد اما برای یک رستوران این چالش بسیار بیشتر است. بانک ها دیدن رستوران ها به عنوان یک کسب و کار مخاطره آمیز سرمایه گذاری و معمولا مردد آنها را به امور مالی. بنابراین صاحبان رستوران باید به جستجو برای منابع مالی در جای دیگر. آنها ممکن است نیاز به افزایش سرمایه خود را برای شروع و آنها نیاز به یک ایده بسیار خوب برای انجام این کار. با بسیاری از رستوران ها و فست فود های زنجیره ای مشتریان خود طیف وسیعی از گزینه. رستوران خود را به ارائه چیزی متفاوت بود در محل مناسب و دارای یک منو است که همیشه در حال تغییر است و زمان.

وجود دارد بسیاری از رستوران ها که شکست آن می تواند با توجه به تعدادی از دلایل نه فقط اقتصاد است. این می تواند به دلیل عدم برنامه ریزی بد و معیوب فرآیندهای نادرست غذا و تجهیزات و مدیریت بد و عدم تجربه یک unpassionate آشپز و یا عدم درخشش کارکنان. زمانی که یکی از این عوامل سقوط کوتاه شما می توانید آن را تعمیر اما اگر شما از ترکیبی از مشکلات و رفع آن به سرعت آن جادوها یک دستور غذا برای فاجعه است.

از سوی دیگر یک ایده خوب می تواند موفقیت در عقب کشیدن اقتصاد است. من مطمئن هستم اگر شما فکر می کنم در مورد آن را به شما متوجه خواهد شد که وجود دارد رستوران که باز در پنج سال گذشته و در حال انجام هست. در نظر گرفتن آنچه آنها در حال انجام است که با نگه داشتن درهای خود را باز کنید. آنها ارائه چیزی متفاوت است که بر روی دیگر رستوران منوها و قیمت مناسب هستند. آنها به ایجاد یک محیط در رستوران خود را که باعث می شود مردم می خواهند به صرف زمان بیشتری وجود دارد. خدمات به مشتریان خود است اخرین و کارکنان خوشحال بود وجود دارد. آنها سرمایه گذاری در کیفیت و صرفه جویی در زمان پذیرایی و تجهیزات. کیفیت وعده های غذایی سازگار است و خوشمزه به علاوه آنها به اندازه بخش است که بیش از انتظار. آنها بازار خود را بدون توقف و ارائه محصول فوق العاده به طوری که آنها همیشه در حافظه مشتری.

یک ایده خوب نخواهد اطمینان از موفقیت آن است که چگونه شما پیاده سازی آن است که باعث تفاوت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.