خود نظم و انضباط – قانون جاذبه

[ad_1]

خود نظم و انضباط نیاز شما را قادر به اقدام مناسب بدون در نظر گرفتن وضعیت احساسی شما در هستند. این یک تصمیم آگاهانه است که شما را از طریق هر آنچه شما در ذهن خود را بر.

آن را یک شبه اتفاق نمی افتد, آن طول می کشد زمان برای ساخت. قیاس از خود نظم و انضباط خواهد بود ساختمان از استقامت. شما شروع به خاموش با گام های کوچک و به تدریج پیشرفت را به یک سطح بالاتر است. تلاش خود را برای سازگار باشد و باید آن را به تاثیر شرایط خارجی مانند خلق و خوی fatique و یا زمان.

هر سطح مختلف از خود نظم و انضباط است اما این به آن معنا نیست که آنها را به ماندن در آن سطح است. دولت فعلی خود را از نظم و انضباط خود تا حد زیادی به کار با راه خود را از تفکر و نوع شیوه زندگی شما را انتخاب کنید. یک فرد با پایین تر از خود نظم و انضباط لزوما ضعیف تر خود را به جز که او ممکن است آگاهانه در این مرحله در مورد آنچه او می خواهد و نمی شود اقدام مناسب برای دستیابی به آن است. از سوی دیگر به خوبی نظم و انضباط فرد ممکن است اراده قوی و یا یک شخصیت بزرگ اما در برخی از نقطه در زندگی خود او تصمیم گرفته است در آنچه او می خواهد و باعث می شود یک تلاش آگاهانه برای تغییر وضعیت خود را. از این رو هر کس در برخی از نقطه در زندگی خود را می تواند یک تصمیم آگاهانه برای کنترل وضعیت خود و ایجاد تغییرات به شیوه زندگی خود را.

این یک اشتباه رایج خود را به مجموعه انتظارات بیش از حد بالا در ابتدا وقتی که می آید به خود نظم و انضباط. پس ذهن خود را است نه شرط برای این کار شما را تا زمانی که شما نمی بینید نتایج آینده را از طریق. اغلب ما به گوش مردم بحث در مورد چگونه خود نظم و انضباط یک فرد است و یا نیست و ما پرش به نتیجه گیری در مورد شخصیت آن فرد. مطمئن شوید که شخصیت یک فرد و عزم و اراده بر تصمیم خود برای اقدام در ابتدا. اما اضافه کاری حتی یک مرد بزرگ ماندگار خواهد داد تا اگر او را نمی بینم و هیچ نتیجه ای نداشت. خود نظم و انضباط است که در مورد چگونه به خوبی شما , شروع, اما چگونه شما خودتان حمل از طریق در زمان محاکمه و دشمن. این یک سفر است نه یک مقصد.

این ترفند به انجام آن است را کوچک achieveable مراحل. همواره آن را بدون شکست تا زمانی که شما دیدن نتایج. ( آن را بسیار آسان تر برای انجام ساده تر repeatative وظیفه ) به طور طبیعی این نتایج را ایجاد انگیزه شما را به سطح بعدی و در طول زمان به یک عادت شکل گرفته است و ذهن خود را متقاعد شده است. یک چیز به یاد داشته باشید در اینجا این است که شما نباید از خود راضی. هنگامی که شما در رسیدن به هدف خود شما باید همیشه به خودتان بگویید شما می توانید بیشتر انجام دهید. که راه شما انگیزه ماندن است که کلید خود نظم و انضباط.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *