با داشتن اپوکسی چه جواهرات می توانید خودتان درست کنید

ایجاد تأسیس

مخلوط با یک لایه باریک در پایه فرم پخش می شود. هنگام ریختن با دست خود ، ضروری است که عمداً مواد را روی کل سطح فرم پهن کنید. در هیچ کجا فضایی وجود ندارد. پس از این ، اجزای تقویت کننده در ترکیب قرار داده می شوند. با توجه به اندازه کمی ، انجام این کار با موچین ایده آل است.

از آن نقطه به بعد ، حلقه ها (اپوکسی) باید سیمان شوند. زمان خشک شدن کامل 24 ساعت است ، در صورتی که مجبور شوید اسمیرهای عظیم را بیرون بیاورید ، قطعه کار بعد از 12 ساعت (از راه دادن یا گرفتن) خارج می شود.

پایان

پس از تثبیت قطعه کار ، از شکل بیرون رانده می شود و ناهنجاری های قابل توجه (با فرض هر کدام) تخلیه می شوند. در مرحله بعد ، لایه بالایی را پر کنید. این باید خارج از شکل امکان پذیر باشد ، اپوکسی ماده ای ضخیم است و لکه دار کردن آن بر سطح فعلی دشوار است. نگرانی اصلی اعمال یک لایه یکنواخت است ، در این فرآیند خود تار به یک سطح تنظیم شده تنظیم می شود. در حال حاضر دوباره مهم است که اجازه دهید قطعه کار خشک شود.

کلاس ace شما را به ساخت گل میخ های کاملاً قوسی تشویق می کند. در پی خشک شدن لایه بالایی ، قطعه کار روی آن چرخانده شده و پایه نیز به همین صورت درمان می شود.

بسته بندی کردن رزین آلمانی اصل

در این مرحله ، دریچه ای برای تعمیر در مورد نفوذ می کند. می توانید از هر وسعت محدودی برای فلز یا چوب استفاده کنید. در چشم ناهنجاری ها ، گل میخ های اپوکسی بر روی کاغذ ماسه سنگ یا ماسه سنگ ماسه می گیرند. ناهنجاری های عظیم با کاغذ شماره 400 از بین رفته است. تکمیل با کاغذ شماره 2،000 و چسب تمیز کننده به پایان رسید.

در صورت عدم وجود احتمال تار شدن ، حلقه ها با مشروبات الکلی ، قابل حل شدن ، پاک کننده ناخن و غیره شسته می شوند و پس از آن با یک لایه ناچیز از لاک و یا چوب خاردار محافظت می شوند.

آراستگی های اقتصادی در قفسه های فروشگاه های سنگهای قیمتی به طور مداوم مورد توجه خریدار با رنگ های درخشان خود قرار گرفته است. تزئینات اپوکسی در علاقه و شهرت باورنکردنی است. اینها هستند که در دنیای کامل سفر تفکرات نقشه را مشخص می کنند ، بعضی از جذابیت ها از مزایده کردن مطالب متداول. برای آنها ، در تار محکم شده ، گویی زمان متوقف شده است. خواص استثنایی گیاه صابون روشهای جبران ناپذیری را در طبیعت به دست می آورد. می توانید عطر و بوی شکوفه های مورد نظر خود را برای یک بازه زمانی بی حد و حصر قابل درک بدانید ، به یک قطره شبنم صبحگاهی فکر کنید ، و یک بال پروانه را تقلید کنید.

آویز با اسب دریایی

از ابتدا ، ما در مورد بوم های افسانه ای بحث می کنیم که دقیقاً از زیر قلم مسحور این صنعتگر ظاهر می شوند. در هر صورت ، حقیقت گفته می شود ، اینها آثار هنری اصیل است که افراد معمولی روی آن کار می کنند ، معادل ما.

تزئینات ، نوارهای بازو ، حلقه ها ، گل میخ ها ، آویزها و سایر تزئینات با استفاده از تار اپوکسی تولید می شود. چند مورد به عنوان هدیه پیش می روند. زینت ها طرفداران و تحسین کنندگان زیادی دارد. در واقع ، حتی عدم توجه به سنگها و فلزات گرانبها در سنگهای قیمتی ، شور و شوق مد لباس را با طعم غیرمعمول کم نمی کند.

از آنجا که هزینه چنین مواردی بسیار زیاد است ، بسیاری از افراد ممکن است بخواهند بدانند چگونه سنگهای اپیوکسی را با دست خود بسازند. در اینترنت نوشتن کافی وجود دارد که استراتژی کار با آدامس را نشان می دهد. متأسفانه ، برخی منابع کاملاً مطابق با استانداردهای عمومی محدود شده و از همه ظرافتها پرده بر نمی دارند ، با وجود این که سطح پیروزی برای یک متخصص تازه کار بسیار پایین است.

گزینه های مختلف

اپوکسی یک ماده بدخلقی است. از یک منظر ، او به اطلاعات صریح نیاز ندارد. دوباره ، استعداد و تجربه صرفاً پس از پیشرفت تحلیلهای ناکارآمد حاصل می شوند. انگیزه عملکردی برای شروع متخصصین مقالاتی هستند که کمی با بیت محاسبه با نشانگرهای ذهنی و کمی محاسبه می شوند. ما چند مدل را ارائه خواهیم داد که هرکسی بتواند از آن استفاده کند ، اما در هر حال چند تحقیق فرضی باید در هر حال مورد تفکر قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.