راه اندازی یک حرفه ای موفق به عنوان یک هنرمند

[ad_1]

گفت و گو با کار شما

آن مهم است برای هر کسی که راه اندازی یک هنر حرفه ای به جهت سمت و توسعه خود را به نگه داشتن آن توسعه زنده است. عمل بسیار از خلاقیت می توان dulled یا detoured توسط یک هنرمند presupposing آینده کار می کند. این گفت و گو یک هنرمند کار خود را با تغییرات هر قطعه جدید. هر کدام پی کار باعث تنظیم در جهت: یک وحی الهام است که باعث تغییر مسیر خلاق. به نظر می رسد که کار خلاق است زندگی خود را که رشد می کند و تغذیه ارتباط با خالق آن است.

جلوگیری از تبدیل شدن به یک خط مونتاژ

آن را ممکن است به کار با موفقیت غافل از تغییرات الهام و نوآوری را در. این اغلب اتفاق می افتد زمانی که یک هنرمند می یابد موفق و سودآور “طاقچه” و تکرار و بیش از بیش به همان موضوع و سبک و تکنیک های کار بیش از یک دوره از سال است. بازار همیشه می خواهید یکسان و یا مشابه محصول برای تضمین قابل ارزش است. تاسف انگیز است که بسیاری از هنرمندان در این خلاق استاز حاضر به منظور توسعه قابلیت های کامل خود و برای همیشه به ارزش های ذاتی خود کار می کنند.

نگه داشتن در تماس با آنچه اتفاق می افتد

“هنر صحنه” رقابتی است و تنها به کسانی که آن را می خواهم که در راه است. به عنوان یک هنرمند توسعه بدن از کار داشتن یک چشم انداز از دیگر هنرمندان کار نه تنها یک راه خوب برای به اشتراک گذاشتن انرژی خلاق اما یک رابطه نگه می دارد که فردی کار حیاتی است. آگاه از آنچه اتفاق می افتد در گالری ها و رویدادهای محلی, ملی و در سطح جهانی می تواند الهام بخش یک هنرمند نوظهور به حرکت کار خلاق خود را در جهت های مختلف آدرس های مختلف موضوع و تغییر نگرش نسبت به شخصی آثار هنری نسبت به سایر هنرمندان است.

شریک از منابع بوفه

وجود دارد بسیاری از منابع است که می تواند مفید باشد برای توسعه هنری از جمله: هنر, مجله, محلی و ملی و گالری آنلاین هنر خبرنامه و انجمن ها. این اطلاعات نباید تهدید آمیز است. غالبا ظهور هنرمند در یک شکننده ردیف از توسعه است. دفاعی بودن و یا قرار داده و با بررسی هنر جهان محدود شخصی دیدگاه. یکی باید نگاهی به این منابع به عنوان یک بوفه و دوست داشتنی را انتخاب کنید که لقمه را تغذیه شخصی خلاق رشد. نیز وجود دارد یک قدرت و رفاقت در داشتن روابط با دیگر هنرمندان نمایش در گروه نشان می دهد تبدیل شدن به یک عضو از یک محلی قفس گالری و شرکت در مزایده هنر و نمایشگاه ها. هر هنرمند می یابد خود به خود میزان مشارکت آن است که آیا تعهد به شدت در صحنه های اجتماعی و یا حداقل ورودی از یک محلی گالری یا چند دوستان است.

تازه چشم

قادر به دیدن کار خود را عینی و در فاصله یک دیوار است که یک راه خوب برای شروع بررسی های هنری خود را جهت. انتخاب یک منطقه که در آن شما می توانید گام به عقب حداقل پانزده پا را از کار خود را. سعی کنید به ترتیب کار خود را در نوعی از نظم به عنوان مثال اولین کار به بعد کار گروه موضوع مشابه یا سبکی تغییرات ، قرار دادن همه چیز را–تمام طرح ها و مطالعات بر روی کاغذ همه بوم کامل و یا جزئی به پایان رسید. تمام نمادهای گرافیکی و نقشه کشی در مورد کار خود را. علاوه بر این دیگر هنرمندان و دوستان می توانند با ارائه دیدگاه های ارزشمند در مورد کار خود را.

حیاتی چک لیست

در زیر یک چک لیست از سوالات را از خودتان بپرسید در مورد کار خود را. انجام این کار به صورت دوره ای به نگه داشتن در تماس با خود را توسعه.

چه مدت زمان این کار نشان دهنده? (همه از آن تکمیل شده در یک دوره پنج ماه یک سال؟)

آنچه من یاد بین اولین کار و آخرین کار من نقاشی ؟

که با این نسخهها کار در نظر من موفق و چرا ؟

که با این نسخهها کار در نظر من بسیار موفق و چرا ؟

چه جهت من با توجه به?

چه من می خواهم برای به انجام رساندن در سه ماه آینده?

به نظر من هر کار برای نمایشگاه?

چه می توانم انجام برای من کار قوی تر و موثر تر است ؟

وجود دارد هر کسی که من می خواهم به تماس به من نگاه کن کار می کند ؟

توصیه من چاپ کردن سوالات و نوشتن پاسخ خود را پس از هر سوال. تاریخ کاغذ و نگه داشتن آن را در یک پوشه. تصمیم می گیرید که چگونه اغلب شما می خواهید برای بررسی کار خود را و دوره ای بپرسید و پاسخ به سوالات (من فکر می کنم که نقد و بررسی هر ماه مناسب است.)

آماده برای نشان دادن کار خود را?

به طور سنتی, نقاشی شده اند قضاوت با معیارهای خاص, اما, امروز, معیار است و نه استاندارد. شما ممکن است پیدا کرده اند که گالری باید معیارهای خود را برای پذیرش کار از هنرمندان بر اساس saleability در گالری بازار. بزرگ نمایشگاه و juried art نشان می دهد اغلب به دنبال دستورالعمل از هر کسی که قضاوت و بسته که این دستورالعمل ها می تواند نشان دهنده بسیاری از تنظیمات متفاوت و تفاسیر. ترین گالری عکس دستورالعمل های خود را برای پذیرش یا رد یک هنرمند کار می کنند. برای مثال یک گالری است که نشان می دهد معاصر کار نه ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن کار از یک هنرمند انجام سنتی نقاشی. همچنین کوچک محلی گالری خواهد بود بیشتر پذیرای طیف گسترده ای از کار توسط هنرمندان محلی در حالی که معتبر شهر گالری می خواهید هنرمندان شناخته شده در فهرست خود را.

بررسی اجمالی از “صحنه”

در نگاه به گذشته امروز هنرمندان نسبتا سبکبار با قوانین و مقررات گذشته با توجه به چگونه یک نقاشی باید نگاه و چه مدت باید آن را آخرین. این هنرمند معاصر ممکن است درگیر شود و با چند رسانه ای و یا مفهومی را بیان کند. بسیاری از خلاق سالن های امروز حتی نمی باید یک دسته و به عنوان هنرمندان تحقیقات جدید مرزهای خلاقیت قضاوت معیارهای خاص تر می شود و در بسیاری از موارد قابل اجرا فقط یکی از آثار هنری منحصر به فرد.

فضاهای باز

اگر شما یک هنرمند با تجربه با بسیاری خوبی برای توسعه مهارت های مشغول به کار در استودیو خود را در آزادی کامل خلاق است که یک رویا به حقیقت می پیوندند. آموزش شکستن مرزهای دور و ویندوز ویستا از رشد شخصی و پیشرفت است و در حال حاضر باز قبل از اینکه شما. آیا شادی کردن در باد آزادی جارو گذشته شما در این دشت وسیع یا فضای باز نگاه کمی دلهره آور ایستاده هنوز هم برای یک لحظه. گوش دادن به سکوت و اجازه دهید آن را به شما صحبت می کنند. گوش دادن به دور باد در سراسر جهان گسترده و حاصلخیز دشت از ذهن خلاق خود را در هوای تازه و تغذیه توسط آن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.