7 نکته مفید برای چگونه برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس موفق هنگامی که شما در حال از دست دادن انگیزه خود را

[ad_1]

چگونه شما می توانید تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس موفق هنگامی که شما با انگیزه ؟ این سختی!

تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس موفق طول می کشد زمان و تلاش و فداکاری است. اما اگر شما با قرار دادن آن چیزهایی که به وبلاگ خود و در حال حاضر شما هنوز هم موفقیت آن را آسان به از دست دادن انگیزه و شور و شوق. اما شما نیز به تنهایی نیست.

در اینجا 7 مورد علاقه, راهنمایی برای چگونه به یک وبلاگ نویس موفق است که کمک خواهد کرد افزایش انگیزه خود را و کمک به شما در حفظ و در حال حرکت رو به جلو برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس موفق.

1. اجتماعی باشد.

اجتماعی بودن می کند دو چیز اصلی برای شما. آن را نگه می دارد شما را با انگیزه و مشتاق از آنجا که شما در حال برقراری ارتباط با دیگران, اما آن را نیز شما را بهبود می بخشد ترافیک

در گذشته شما به سادگی می تواند خود را بهینه سازی وبلاگ برای موتور جستجو بالاتر رتبه بندی و تبلیغات با پرداخت پستها در طول کلیک کنید کلمات کلیدی برای گرفتن تمام ترافیک شما می تواند اداره کند. امروز که همه چیز تغییر کرده است. جستجوگرها و PPC تبلیغات است به عنوان آسان نیست. آن را بسیار رقابتی تر و پر هزینه است. و اگر شما دچار از دست دادن ترافیک با توجه به تغییر موتور جستجو آن را دلسرد.

پیدا کردن موفقیت به عنوان یک وبلاگ نویس و یا هر گونه سرمایه گذاری آنلاین برای این موضوع آسان تر است اگر شما در حال اتصال به لحاظ اجتماعی و ایجاد روابط. شما بیشتر احتمال دارد به خرید من ویجت اگر من کسی را که شما با آن آشنا هستند و اعتماد است.

البته پایه بهینه سازی موتور جستجو است که هنوز هم مهم و تبلیغات قطعا می تواند افزایش ترافیک اما ساختمان ارتباطات و روابط نیست زودگذر آنها در معرض تغییر موتور جستجو و بر خلاف تبلیغات آن را نمی خواهد به شما هزینه یک چیز است.

2. خوانندگان را به آنچه آنها می خواهند به دانستن است.

این است که در آن محتوا می سازد همه تفاوت. محتوای بزرگ است چه خواهد مخاطبان خود را به عنوان خوانده شده. اما چگونه شما می دانید آنچه آنها می خواهند به عنوان خوانده شده ؟

در اینجا 3 راه برای پیدا کردن است.

 1. استفاده از رسانه های اجتماعی. شما می توانید سوال بپرسید در Twitter یا Facebook است که آسان برای انجام این کار, اما من می خواهم برای پیوستن به موضوع گروه سوال وجود دارد. مورد علاقه های شما مرتبط هستند و گروه های گوگل.
 2. ایجاد یک نظرسنجی. ایجاد یک نظرسنجی ساده با استفاده از surveymonkey. لیست ایمیل خود را بررسی و یا اگر شما یک لیست اضافه کردن نظر سنجی به وبلاگ شما لینک را در نوار کناری. بازدید کنندگان را تشویق به بررسی آنها ارائه یک هدیه رایگان برای شرکت.
 3. مرجع تخصصی. پیوستن به یک تو رفتگی در دیوار فروم و درخواست برای خواننده نظرات و یا انتقادات و پیشنهادات. شما همچنین می توانید فقط در خفا انجام دادن در اطراف و ببینید چه سوالات مردم در حال پرسیدن.

اگر محتوای مطالبات دلسرد هستند شما با استفاده از یک کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد و یا خرید برچسب های خصوصی محتوا و سفارشی کردن آن. شما همچنین می توانید با استفاده از این راهنمایی برای ایجاد محتوا به سرعت و به آسانی.

 • سوال در Twitter یا Facebook و انتشار پاسخ های شما

 • Repurpose محتوا برای پست مهمان و یا دایرکتوری ها مقاله

 • از ارتباطات اجتماعی شما برسد و درخواست وبلاگ نویسان مهمان

 • انتشار یک پست در 10 بهترین پست های وبلاگ, 10 بهترین وبلاگ نویسان, 10 تا از بهترین نکات ،

 • سریع صوتی یا تصویری

3. تحقیق کلمات کلیدی خود را با مراقبت.

مردم پیدا کردن وبلاگ خود را با کلمات کلیدی بنابراین شما باید با استفاده از کلمات کلیدی بازدید کنندگان خود را با استفاده از برای پیدا کردن مطالب خود را. و البته بیشتر جستجو عبارت کلیدی می شود ، اما کلمات کلیدی خود را نیز باید مربوط به چه پست های خود را در مورد است.

برای شروع استفاده از کلمه کلیدی خوب ابزار. اگر شما در بودجه کلید واژه ابزار گوگل را خوب کار می کنند. هنگامی که شما در حل و فصل در بهترین عبارت کلمه کلیدی برای پست شما آن را در هر یک از این مناطق از صفحه خود را.

 • عنوان پست شما

 • پست توضیحات

 • ارسال عنوان و حداقل یک زیر عنوان

 • متن Alt برای تصاویر

 • صفحه نام و مسیر “http://www.yoursite.com/keyword”

 • ارسال مطالب (با استفاده از عبارت کلمه کلیدی و حداقل یک بار به عنوان به خوبی به عنوان 2 یا 3 تغییرات عبارت)

4. یک تیتر کارشناسی ارشد.

خود را پست سرفصل های مهم برای موفقیت در وبلاگ خود. آنها چه با جذب خوانندگان به پست های خود را. تیتر شما باید حاوی عبارت کلمه کلیدی خود را به عنوان ذکر شده در # 3 اما شما همچنین می خواهید تیتر خود را به طور مغناطیسی به اندازه کافی برای فریب خواننده در.

استفاده از اعداد در تیتر خود را به خوبی کار می کند به عنوان مثال “7 آسان رژیم لاغری راهنمایی’. همچنین استفاده از کلمات توصیفی مانند, آسان, سریع, تکان دهنده, مفید, و غیره. که در آن مناسب است. به فریب یک خواننده در شامل یک مقاومت بهره مند شوند. به عنوان مثال ‘7 آسان, رژیم لاغری, نکاتی برای کمتر هوس’.

5. وبلاگ نویسان موفق معتبر هستند.

شما انسان هستید پس باید انسان به خوانندگان خود را. نترس برای به اشتراک گذاشتن چالش ها و اشتباهات به عنوان به خوبی به عنوان رویاهای خود و دستاوردهای. خوانندگان خود را می خواهید به یادگیری از شما, اما آنها همچنین می خواهند به احساس می کنید آنها به اشتراک گذاشتن یک اشتراک و گاهی اوقات خود را اشتراکات ممکن است چیزهایی که شما خیلی افتخار می کنیم اما این آسیب پذیری باعث می شود شما انسان و مردم می توانند با شناسایی است که.

6. موفق وبلاگ های تعاملی هستند.

خوانندگان برای وبلاگ ها هستند که بسیار تعاملی. هیچ کس می خواهد برای اتصال با یک وبلاگ که شنیدن جیرجیرک. وبلاگ نویسان موفق اغلب سوال بپرسید و آنها را هم بزنید تا بحث و به اشتراک گذاری ایده های غیر معمول است که جالب هستند و تولید فکر است.

اگر شما قبول نظرات به وبلاگ خود را و شما باید به آنها پاسخ دهند در موقع اما نه با “با تشکر از اظهار نظر” پاسخ با قدردانی واقعی و جذاب بازخورد.

7. مبارزه با دلسردی.

همه ما دلسرد می, در زمان, به خصوص اگر شما نمی بینیم وبلاگ نویسی نتایج: از شما انتظار می رود در موقع.

یکی از راه های مبارزه با دلسردی است که به تعامل بیشتر. پیدا کردن دوستان و حامیان گرفتن اجتماعی است. این شماره یک در لیست من برای یک دلیل. ارتباط با افراد در طاقچه خود را به اشتراک گذاری ایده ها و حمایت از یکدیگر هستند راه ایده آل برای نه تنها مبارزه با دلسردی اما کمک به شما در حفظ شور و شوق در مورد آنچه شما انجام دهد.

در خلاصه…

استیک با وبلاگ خود را تا زمانی که آن را دستیابی به نتایج مورد نظر خود را. آیا نمی دهد تا پس از آن در حرکت به چیز دیگری شما می توانید دستیابی به موفقیت است که راه. آن را هدف خود را به ماندن تعاملی با دیگران با استفاده از دیگران برای کمک به شما در حفظ انگیزه و پاسخگو. اگر شخص دیگری در حال شکل گرفتن علاقه شما آن را آسان تر به ماندن با انگیزه و بیشتر انگیزه شما بیشتر به شما انجام می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *