یک راه ساده برای راه اندازی و اجرای فوق العاده وبلاگ موفق

[ad_1]

آیا شما فقط عشق به کار از خانه در حال اجرا واقعا موفق وبلاگ ؟ فقط تصور کنید آنچه در آن می خواهم به کار فقط برای یک ساعت در روز بهره برداری در صفحه کلید خود را به نوشتن پست های وبلاگ که پیروان خود را مشتاق به بلعیدن طوری که شما می توانید کسب درآمد به عنوان یک وبلاگ نویس است.

پس چگونه مردم پول وبلاگ نویسی? و از همه مهمتر, چگونه می توانم آنها را به مقدار زیادی از پول ؟

خوب همه وبلاگ ها متفاوت هستند چرا که آنها در سوله های مختلف. اما یک چیز در همه آنها مشترک است این است که آنها حاوی پست های وبلاگ که خوانندگان خود را نه تنها عشق به خواندن اما مشتاق هستند برای آنها. و با وجود آنچه شما ممکن است فکر می کنم نوشتن پست های وبلاگ را دشوار نیست.

در یک کلام پست های وبلاگ چیزی بیش از کوتاه مدت (و یا گاهی اوقات طولانی) مقالات. هنگامی که یک بازدید کننده می آید به وب سایت (یا وبلاگ) را می بیند و صدها نفر از مقالات آنها فورا ببینید شما به عنوان یک متخصص در موضوع خود را. و اگر شما نوشته اید صدها مقاله در همین موضوع و سپس شما احتمالا در حال.

اما در ابتدا شما باید به نوشتن مقالات و ارسال آنها را. در ابتدا آن را در زمان. اما در نهایت آن را تبدیل به تقریبا به طبیعت دوم شما و همانطور که همه ما می دانیم بیشتر شما چیزی ساده تر از آن است و بهتر است شما دریافت کنید.

بنابراین شما شروع به نوشتن بسیاری از مقالات کوتاه برای وبلاگ خود و اگر شما نوشتن یک روز که 365 یک سال است. و برخی از وبلاگ نویسان در نوشتن بیش از یک روز.

به طور طبیعی مقالات خود نیاز به جالب و سرگرم کننده به طوری که خوانندگان خود را حوصله نیست. و پس از خواندن یک مقاله آنها به دنبال چیزی که آنها باید انجام بعدی. بنابراین اگر شما یک پیوند مناسب به یک محصول ممکن است آنها را از طریق کلیک کنید و آن را خریداری.

بیایید در این نگاه در جزئیات کمی بیشتر برای دیدن چگونه کار می کند.

می گویند شما در تنظیم یک تو رفتگی در دیوار وب سایت (یا وبلاگ) و شما یک محصول را انتخاب کنید برای ترویج. شما تحقیق و انتخاب چند کلمه کلیدی برای آن محصول است. شما پس از آن مجموعه به کار نوشتن مقالات بر اساس کلمات کلیدی خود را انتخاب.

شما ها بیشتر از این مقالات به سایت خود را در یک نرخ از یک روز و استفاده از بقیه برای بازاریابی است.

بعد از آن شما را انتخاب کنید یکی دیگر از محصولات و کلمات کلیدی بیشتر برای آن است. پس از آن به شما در تنظیم به کار نوشتن مقالات بر اساس کلمات کلیدی خود را انتخاب.

شما ها بیشتر از این مقالات به سایت خود را در یک رای از یک روز و استفاده از بقیه برای بازاریابی است.

بعد از آن شما را انتخاب کنید یکی دیگر از محصولات و کلمات کلیدی بیشتر برای آن…

آیا شما ببینید که چگونه این کار می کند ؟

وجود دارد خیلی بیشتر به آن از راه های دیگر برای کسب درآمد از وبلاگ خود را اگر شما می خواهید به فوق العاده موفق است. اما فقط شروع این راه سریع و ساده می تواند تولید نتایج سریع.

و هنگامی که شما شروع به نوشتن مداوم, شما به زودی سایت با صدها صفحه از محتوای یک لیست پستی مشترکین و شما می توانید با استفاده از مقالات خود را به ایمیل بیش از حد.

فقط یک شروع است و شما به زودی خواهید دید که چگونه از آن آسان می باشد.

اگر شما نمی توانید استطاعت به راه اندازی وبلاگ خود و یا شما نمی دانید که چگونه شما می توانید راه اندازی ساده و رایگان وبلاگ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.