تصاویر| دختران مخفی پوتین لو رفتند

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

سرویس بین الملل- یکی از دشمنان قدرتمند “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهوری روسیه برای انتقام‌گیری از او، عکس‌هایی از دختران مخفی در هاله رمز و راز وی را منتشر کرده است.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ این عکس‌های فاش شده از کلکسیون عکسی خصوصی بوده‌اند. در این عکس‌ها “ماریا” و “کاترینا” فرزندان پوتین که حاصل ازدواج سابق او هستند دیده می‌شوند. در این عکس‌ها آنان نوجوان هستند. به نظر می‌رسد عکس‌های فاش‌شده مربوط به اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی و پس از در دست‌گیری قدرت توسط شخص پوتین بوده‌اند. در این عکس‌ها “لیودمیلا” همسر سابق پوتین که در سال ۲۰۱۴ از او طلاق گرفت نیز دیده می‌شود.

در یکی از عکس‌ها فرزندان مخفی پوتین در کتابخانه و در عکسی دیگر در حال بازی بیلیارد و در مهمانی‌ای خصوصی دیده می‌شوند. این عکس‌ها به دنبال طرح شکایت حقوقی به ارزش ۱۱.۶ میلیون پوند علیه “سرگئی پوگاچف” بانکدار روس منتشر شده‌اند.

این بانکدار ۵۷ ساله روس پیشتر از افراد مورد اعتماد پوتین بود اما بعدا مجبور به تبعید اجباری و به دشمن پوتین تبدیل شد. او این هفته در دادگاهی در پاریس بازنده پرونده حقوقی معرفی شد. گفته شده دولت روسیه او را مجبور به پرداخت پول هنگفتی کرده بود، اما او از پذیرش این موضوع سرباز زد. گزارش‌هایی نشان می‌دادند که عوامل دولت روسیه در خارج از کشور او را تهدید به مرگ و بریدن انگشت دست فرزندش در صورت تحویل ندادن پول کرده بودند.

یکی از فرزندان پوتین که در عکس‌ها دیده می‌شود ماریا ۳۵ ساله است که با نام خانوادگی ورونتسووا زندگی می‌کند و کارشناس در یک موسسه تحقیقاتی است. گویا او با یک بازرگان هلندی ازدواج کرده و صاحب فرزند است. اطلاعات زیادی درباره او منتشر نشده‌اند.

پوتین در طول دهه‌های گذشته همواره فرزندان‌اش را مخفی نگه داشته و اجازه نداده آنان در محافل عمومی دیده شوند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.