بزرگ بازار سهام دستورالعمل برای موفقیت در نمونه کارها

[ad_1]

سرمایه گذاری می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد مانند یک چیز دشوار به انجام. بسیاری از مردم می خواهید برای دیدن پول خود را رشد می کنند اما آنها مطمئن نیستید که در آن برای شروع است. بازار سهام است که یک جای خوب برای سرمایه گذاری پول خود را, بنابراین اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد چگونه شما می توانید یک درآمد مناسب از طریق بازار سهام و سپس این مقاله برای شما است.

اگر به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد, این احتمالا است. اگر یک بازگشت است که تضمین شده وجود دارد فرصت خوبی است که تقلب درگیر است. وجود دارد هیچ راهی برای شرکت در سرمایه گذاری بدون ریسک و هر کارگزار است که به شما می گوید در غیر این صورت دروغ گفتن است. این است که یک فرد است که شما می خواهید برای قرار دادن پول خود را با.

به یاد داشته باشید که قیمت سهام در حال, بازتاب درآمد. در کوتاه مدت فوری آینده رفتار بازار را نوسان بسته به اخبار و شایعه و پاسخ های عاطفی برای کسانی که اعم از شور و شوق به وحشت. در بلندمدت تصویر این شرکت درآمد در طول زمان وزش نسیم تا تعیین اینکه آیا قیمت سهام به افزایش یا کاهش یابد.

این ممکن است به نظر می رسد ضد شهودی اما بهترین زمان برای خرید و سرمایه گذاری خود را زمانی که آنها را در کاهش ارزش. “خرید کم و فروش بالا” است و نه فرسوده ضرب المثل. این راه به موفقیت و کامیابی. آیا خود شما به دلیل سعی و کوشش برای پیدا کردن سرمایه گذاری صدا نامزدهای اما اجازه ندهید ترس شما را از خرید زمانی که بازار پایین است.

سهام خود را باید از فکر به عنوان مالکیت در یک شرکت نه تنها بی معنی تکه کاغذ که شما تجارت است. هنگام ارزیابی ارزش سهام ارزیابی کسب و کار تجزیه و تحلیل صورتهای مالی خود را. این اطمینان خواهد داد که شما در نظر بگیرید هر تجارت با دقت قبل از ساخت هر گونه حرکت می کند.

مطمئن شوید که شما به درستی تحصیل قبل از سرمایه گذاری در بازار سهام است. شما نیاز به یک دانش پایه حسابداری, گزارش های سالانه و بازار سهام تاریخ است. وجود دارد بدون نیاز به یک واقعی حسابدار, هر چند درک بیشتر شما بهتر است شما خواهد بود.

شما می توانید با استفاده از قیمت سهام برای پیگیری درآمد. کوتاه مدت رفتار بازار است که به طور کلی بر اساس ترس, شور و شوق, اخبار و شایعات. در دراز مدت رفتار بازار است که عمدتا متشکل از شرکت درآمد. این درآمد می تواند مورد استفاده برای تعیین اینکه آیا یا نه یک سهام را در قیمت بالا خواهد رفت رها کردن و یا به طور کامل وری.

نگه داشتن یک چشم بر روی قیمت سهام شما می خواهید برای خرید و خرید زمانی که قیمت در پایین آن نقطه است. بازار سهام نوسان به طور مداوم به طوری که شما ممکن است باید کمی صبر کنید به صورت کامل, قیمت, اما آن خواهد پرداخت و در پایان با بازگشت سرمایه گذاری.

همیشه به خاطر داشته باشید که پول یک ابزار است نه یک هدف. پول شما کسب درآمد, صرفه جویی و سرمایه گذاری در خدمت شما به سمت یک هدف. هدف ممکن است یک قایق از یک خانه و یا حتی بازنشستگی. شما باید یک هدف شماره شما به دنبال دلیل است که تعداد هدف معنی است که شما می توانید استطاعت یک شیوه زندگی برای شما و خانواده خود را که شما در حال حاضر نیست که.

حتی قبل از خرید شما اولین سهام مطمئن شوید که شما می دانید شما زمان کل مالی نمونه کارها. آیا بدهی های خود را و درآمد ؟ آیا شما شش ماه ذخیره صندوق ذخیره ؟ این باید انجام شود قبل از خرید تک سهم. پس از آن انجام شده است چقدر از درآمد خود را می تواند شما را نسبت به سرمایه گذاری ؟ هنگامی که شما می دانید این پس تعیین سبد سهام خود را و به طور خودکار آن است.

قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید که چقدر شما می خواهید به سرمایه گذاری در بازار سهام را برخی از زمان برای کشف کردن آنچه شما می خواهید سرمایه گذاری خود را به برای شما انجام دهد. آیا شما به دنبال به جلو به ساختمان صندوق بازنشستگی? متناوبا برخی از درآمد اضافی? هنگامی که شما این را نمیفهمد شما خواهد بود قادر به تصمیم گیری چقدر شما مایل به ریسک در بازار است.

اگر شما به فکر سرمایه گذاری در سهام و شما نمی دانید که چگونه به آن را انجام دهد و سپس شما ممکن است بخواهید برای رفتن به یک سرمایه گذاری سهام جمع آوری در منطقه شما. این به طور معمول در دسترس برای ارزان هزینه و شما تحصیل کرده های حرفه ای است که می تواند کمک به شما در به دست آوردن مقدار زیادی از پول در سرمایه گذاری خود را.

فراموش نکنید که برای نگه داشتن یک پخش دقیق بر حجم معاملات سهام خود را درگیر هستند. حجم معاملات نشان دهنده میزان معاملاتی که خاص سهام است که در حال حاضر در درگیر. فعالیت یک سهام نشان می دهد نوسانات و یا ثبات است که می تواند تعیین اینکه آیا یا نه شما می خواهید به آن را خرید.

آیا خرید سهام از شرکت هایی که نمی جامد. شما نیاز به انجام بسیاری از تکالیف در سهام است که شما در حال فکر کردن در مورد خرید. هنگامی که شما با رد کردن همه iffy انتخاب سهام وجود خواهد داشت چیزی جز صدای سهام در پرتفوی خود را. این از شما محافظت خواهد کرد از ضرر و زیان بیش از دراز مدت است.

برنامه بازی و به طور کلی با آن چوب. بسیاری از افراد خرید سهام با طرح تنگ نشسته بر روی آن برای یک دوره پنج یا ده سال. به عنوان به زودی به عنوان چیزی می رود ترش در بازار که همان افراد به نوبه خود در اطراف و بلافاصله به فروش برساند. در حالی که فروش این است که گاهی اوقات هوشمند راه رفتن اگر شما فروش هر بار سهام خود را طول می کشد یک بیت از یک شیرجه بینی شما بیشتر از از دست دادن از شما به دست آورید. اگر شما به جای آن باقی می ماند قوی و چوب به طرح بازی خود را, شما اغلب مقدار بیشتری از موفقیت در دراز مدت است.

شما در حال حاضر باید یک ایده بهتر در مورد آنچه در بازار سهام است و در مورد آنچه شما باید انجام برای آماده سازی خود را به طوری که شما می توانید سرمایه گذاری. نگه داشتن در ذهن است که به اشتراک گذاری اطلاعات با دوستان کمک می کند. مطمئن شوید که شما درگیر در مکالمه با دوستان خود و همچنین به آنها یاد می دهد آنچه شما می دانید به طوری که شما باید یک درک بهتر از بازار سهام به عنوان یک کل. هنگامی که شما را در درک چه چیزی کار می کند, شما می دانید که چگونه به خوبی در آن است. انجام این کار و موفقیت باید به دنبال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.