آغاز به کار و قانون جاذبه در عمل چگونه فیلم را فراهم می کند بینش به حقیقت

[ad_1]

Spoiler Alert: لطفا فقط خواندن این بعد از دیدن آغاز به کار. این است که یک فیلم, نقد و بررسی ایده های بیان شده در این مقاله ممکن است به دور بیش از حد از طرح و یا اطلاعات دیگر در مورد فیلم.

وجود دارد بسیاری از شباهت های مختلف بین فیلم آغاز به کار و قوانین جهانی از جاذبه است. اگر چه تمرکز در این 2010 فیلم اشاره به رویاها و فکر لانه گزینی آن را می دهد برخی از قابل توجه بینش چگونه برای قرار دادن univeral قوانین در عمل است. هنگامی که شما شروع به تماشای فیلم با یک چشم به سمت قوانین جهانی آن است که آسان به تجسم چگونه قابل اجرا آغاز یک فکر این است که برای قرار دادن قانون جاذبه در عمل است.

بسیاری از افرادی که قرار دادن قانون جهانی در عمل به عنوان مثال استفاده از خود تصدیق و/یا رویا-تخته برای کمک به آنها را در تلاش خود را برای اهداف خود است. در درجه اول این تصدیق و dreamboards حرکت هدف تمرکز از فکر آگاه به ناخودآگاه یا روح است. درست به فیلم ساده تر ایده گذاشته به ناخودآگاه راحت تر به صورت ناخودآگاه به پذیرش ایده و آن را به حباب بالا به ذهن خودآگاه به عنوان عمل و به شکل یک واقعیت جدید است. در یک صحنه در آغاز به کار شخصیت آشکارا مورد بحث نیاز به ایده برای بیرون کشیدن احساس بیان صادقانه است که قوی روابط عاطفی به ایده مورد نیاز و احساسات مثبت همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات منفی-همه کاملا درست است به حرکت و قانون جاذبه را به عمل.

یکی دیگر از ایده مهم بیان شده از طریق آغاز به کار شامل این واقعیت است که اگر چه این ایده می تواند عمیقا کاشته تنها با یک نفر و یک تیم متمرکز بر همان هدف می تواند هدف بسیار آسان تر برای به انجام رساندن. که با توجه به نحوه قانون جاذبه در عمل آن است که سریعتر و قوی تر برای انجام این کار به عنوان یک تیم و یا با یک گروه پشتیبانی و تجسم همان هدف است.

این ایده از زمان بیان شده در دنیای رویایی آغاز به کار همچنین می توانید از فکر به عنوان سریع تر از ما قبول ما چگونه قانون جذب را در عمل سریع تر جهان ایجاد آنچه ما می خواهیم.

هنگامی که ما با قرار دادن قانون جهانی در عمل ما نیاز به اعتماد ما همان خلاقیت در بیان رویاهای ما برای ایجاد و یا شرکت ما ایجاد واقعیت خود را در یک راه است که ما به شدت تمایل. همانطور که ما تبدیل شدن به طور فزاینده ای صالح و اعتماد به نفس در قرار دادن قانون جاذبه در عمل ما ایجاد آزادانه فقط به عنوان عمیق رویای ایجاد سطح در آغاز به کار که در آن شخصیت های طراحی و ایجاد شده در کل جهان است.

© جیم Croto شخصی, مرورگر, 2010 چاپ مجدد با اجازه با لینک گنجانده شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *