پیلاتیز است موفق روش آموزش برای بسیاری از ورزش

[ad_1]

آیا شما درگیر در هر تیم ورزشی مانند فوتبال و بیس بال و راگبی و یا قسمتی از یک فرد ورزشی مانند تنیس, دو و میدانی و در حال اجرا پیلاتیز ورزش خواهد شد که نقش مهمی در تقریبا همه نخبگان ورزشی این روز است. ورزشکاران درگیر در هر دو فرد و تیم های ورزشی در حال حاضر در جستجوی آموزش رژیم که شامل پیلاتیز به عنوان یک عنصر اساسی.

به طور کلی پیلاتیز ورزش را ارائه مزایای به اجرا آن در سطوح مختلف و پس از خواندن این مزایا شما را تبدیل به یک پیلاتیز جانباز.

کاهش فرکانس از صدمات

اکثر ورزشکاران و ورزشکاران مکرر صدمات ناشی از وضعیت غلط. اگر شما فاقد متعادل استقرار در اطراف لگن خود را منطقه وجود دارد شانس است که شما ممکن است رنج می برند اغلب از درد کمر. اگر این نقص در استقرار می رود خود خسته شده اید برای مدت طولانی فرد می تواند قدامی لگن شیب. تصور کنید کسی که با ادم بیکار و تنبل خود را چسبیده و شما تصویر را دریافت کنید چگونه عضلات مختلف رنج می برند با توجه به استقرار اشتباه. در این شرایط خاص که همسترینگ عضلات باقی می ماند در یک کشیده موقعیت و بنابراین فرد در معرض خطر بیشتر آسیب.

اما پیلاتس می تواند به ارائه برخی از پویا تمرینات برای رسیدگی به این موضوع است. وجود دارد این است که وزن تغییر روش و آموزش مدار برای تقویت عضلات اطراف هسته منطقه از جمله لگن. زمانی که تمرین پیلاتیز انجام شده است در حالی که این اشاره گر در ذهن شانس هر یک مربوط به تاثیر و یا آسیب های دیگر را می توان کاهش می یابد.

بهتر بدن به طور کلی کنترل

اگر شما یک قدم جلوتر از کلاسیک مات تمرینات به اصلاح طلب شما را کشف دنیای جدیدی از پیلاتیز برنامه های. یک اصلاح طلب می تواند جای خود را در انواع موقعیت ها و آموزش آن برای پارامونت کنترل. پیلاتیز بیش از اصلاح طلب است ایده آل برای مبتدیان و ورزشکار ممکن است پیدا کردن آن سخت به قطار در آن به خصوص اگر آنها در انجام این فرایند برای بهبودی مصدومیت و یا ناتوانی.

به کسانی سنتی آموزش وزن و یا حصیر تمرینات یک ورزشکار می شود بیشتر تلفظ نتایج با استفاده از یک اصلاح طلب برای پیلاتیز.

قدرت بهتر عملکرد

اگر ورزش شما نیاز شدید تلاش ناپایدار موقعیت ممکن است نگه داشتن شما را از حرکات قدرتمند. همه ما می دانیم که هر پیلاتیز برنامه که آیا پایه و یا پیچیده منجر به بهتر قدرت هسته ای و به عنوان یک نتیجه که ورزشکار می تواند اعمال حداکثر نیروی خود را در ورزش بدون ترس از آسیب. پیلاتیز ارائه می دهد اضافه شده قدرت در منطقه لگن که اجازه می دهد تا ورزشکار به درخواست نیروی شکل نامتعارف موقعیت.

هر چند پیلاتیز است برخی از مزایای روشن برای افراد در ورزش تاثیر آن جوانب مثبت هستند و نه هیچ کمتر ارزشمند برای ورزش های تفریحی و به طور کلی تناسب اندام.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *