پنج راز موفقیت برنامه ریزی و مستغلات

[ad_1]

املاک و برنامه ریزی چیزی است که هیچ کس واقعا می خواهد به مقابله با اگر فقط به این دلیل شما باید در مورد این موضوع از خود مرگ. داده و نه عبوس و ناسالم طرز فکر ما در مورد پایان زندگی آن را ایمن می گویند که بسیاری از مردم سعی کنید برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد مرگ را مرگ. آن را آسان به موضوع مطرح کردن و قطعا آن را دریافت نمی کند ساده تر زمانی که بحث در مورد چگونه وسایل خود را منتشر خواهد شد و پس از عبور خود را. چه چیزی بیشتر وقتی که می آید به امور مالی خود را با موضوع برنامه ریزی و مستغلات است که همه سخت تر است چرا که آن را شامل در واقع آمدن چهره به چهره با برخی از جدی اعداد.

این خیلی بد است که بسیاری از مردم تمایل دارند به صورت نهایی خود را برنامه ریزی مالی به عنوان یک راه برای نشان دادن اینکه چگونه کمی آنها انجام داده ایم بیش از طول عمر خود را. مردم نیاز به تمرکز بر این واقعیت است که آنها در حال ساخت یک طرح مزایای خانواده خود را بعد از شما از بین رفته اند. آنها باید اجازه داده شود به غمگین و برنامه ریزی املاک و مناسب انجام این کار است.

در اینجا پنج اسرار (حقیقت گفته شود این تنها حس مشترک) موفق املاک و برنامه ریزی:

1. پیش نویس یک خواهد شد – تمسخر یک نسخه ساده از شما نیست هزینه زیاد و حداقل شروع فرایند که در آن همه چیز ممکن است ایستاده زمانی که شما عبور کند.

2. نام و نام خانوادگی مجری – به عنوان نشان می دهد این است که کسی که مسئولیت رسیدگی به تمام جنبه های املاک خود را. شما می خواهید کسی که شما می توانید اما شما نیز می خواهید کسی که شما می دانید خواهد شد انجام یک شغل مناسب.

3. خواهد زندگی – یک زندگی را می ترساند بسیاری از مردم به دلیل آن باعث می شود شما در صورت امکان که شما هم دچار یک تصادف جدی و یا به طور کامل قادر به برقراری ارتباط با کسانی که در اطراف شما در نزدیکی پایان عمر خود را. عمده موارد دادگاه & drawn-out, خانوادگی, درام آمده اند از زندگی نمی خواهد در دسترس بودن و همه تکاپوی شاید می دانم آنچه شما فکر می کنم ممکن خواهد بود احتمالا OK را برای شما انجام دهد. آن را کثیف کنید.

4. خود را به روز رسانی خواهد شد – نه تنها شما نیاز به شروع فرایند برنامه ریزی و مستغلات خود را, اما شما نیاز به بررسی اسناد و مدارک حداقل یک بار در سال. هر گونه تغییری که ممکن است راه خود را از جمله رویدادهای مهم زندگی (به عنوان مثال مرگ و میر و ازدواج و غیره.) ممکن است تغییر مطالب خود را پس از آن می پردازد به دنبال آن بیش از به طور منظم.

5. ارتباطات – قبل از تصویب و نهایی خواندن خود را می گیرد و قطعا قبل از اینکه شما قادر به برقراری ارتباط با شما عزیزان, شما نیاز به نگه داشتن خطوط ارتباطی باز به طوری که شما می توانید به هر آنچه که برنامه شما در حال ساخت. بله شما خواهد شد که سند قانونی ثبت شده است اما باید یک موضوع را بوجود می آیند در مورد نیت خود را, شما به حداقل نگه داشتن همه پهلو به پهلو به خود را می خواهد.

املاک و برنامه ریزی است که هم سرگرم کننده است. به جای رویکرد موضوع به عنوان یک دلتنگ “to-do” هر چند فکر می کنم آن را فقط به عنوان یکی دیگر از توجه داشته باشید در روز خود را برنامه ریز. آن است و نه لحظه ای تعیین کننده در بزرگسالی و یک است که هر کس باید درک است که شاید مهم ترین چیزی که می خواهید انجام دهید برای کمک به خانواده خود را هنگامی که شما در گذشت. اما راه به معنی پایان دادن به زندگی این بیشتر یک نماد از شما بصورتی پایدار و محکم با داشتن مناظر خود را در مجموعه آینده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *