سه نکته برای موفقیت حرفه ای گاو سواری

[ad_1]

تبدیل شدن به مهارت در حرفه ای گاو سواری نیاز به مقدار زیادی از عزم و استقامت. اما این به تنهایی ممکن است به اندازه کافی برای اعطای موفقیت در چنین خواستار رویداد ورزشی. موفق بازار مال فروشان مدعی وجود دارد چند چیز شما باید در ذهن نگه دارید که کمک خواهد کرد که شما را امن نگه دارید و احتمالا قرار دادن شما در این بازی است.

1. پوشیدن دنده محافظ. همواره یک سنت برای یک کابوی به خود را می پوشند و کلاه کابوی. شاید این یکی از واضح ترین آیکون یک کابوی, تنظیم تن برای مدرن غرب است. کلاه ایمنی طراحی شده اند برای محافظت از کابوی در برابر آسیب به سر. در علاوه بر این به کلاه جلیقه حفاظتی نیز ایجاد شده برای جلوگیری از تهدید کننده زندگی قفسه سینه زحمات. حرفه ای گاو سواران هستند بیشتر در معرض خطر آسیب یا مرگ از هر ورزشکار. یک کابوی پوشیدن کلاه یا خالی جلیقه (توپخانه ضد هوایی قنتد, ژاکت) ممکن است از بین بردن کمی از غربی تجدید نظر شود و در عین حال ممکن است حفظ کار خود را چند سال دیگر و یا حتی صرفه جویی در زندگی خود. با این وجود بسیاری از سختی کابوی ها حاضر به اجازه کلاه و خالی جلیقه خراب کردن تصویر خود را و به طوری که آنها سوار محافظت نشده. بین سال های 1989 و 2009 49 غم انگیز صدمات رخ داده در rodeos که منجر به 21 مرگ و میر. در حال حاضر بیشتر و بیشتر حرفه ای گاو سواران در حال سقوط به روند پوشیدن دنده محافظ و بر این باورند که آن را طولانی مدت خود را حرفه ای و سلامت است.

2. سلامت جسمی. سالم ماندن نیاز به تلاش زیادی از جمله سازگار ورزش و استراحت مناسب است. این امر به ویژه مهم برای ساخت خود را قدرت هسته ای است که یک عامل کلیدی در گاو سواری حرفه ای. برخی از حرفه ای کابوی تمرین شش روز در هفته را به نگه داشتن در شکل فیزیکی خوب است. تعادل یک عنصر بسیار مهم در گاو سواری حرفه ای است و می تواند بهبود یافته با یوگا و تمرینات قدرتی. سوخت و ساز مطبوع مهم دیگری است مهارت برای گاو سواران. تمرینات مقاومت مانند کامل بدن مرده-آسانسور و چمباتمه کمک خواهد کرد که شما در سیستم سوخت و ساز بدن برای رقابت. همچنین کوتاه sprints چندین بار در یک ردیف, 20, 30 یا 40 متری کمک خواهد کرد که شما را به ماندن در گاو دیگر و همچنین جلوگیری از آسیب.

3. کامل روش خود را. آموزش نیاز به سرمایه گذاری زمان و پول, اما این چیزی است که تعریف عملکرد خود را به عنوان یک حرفه ای گاو سوار. تکنیک یکی از مهم ترین جنبه های حرفه ای گاو سواری.آموزش با یک مربی خوب در یک مدرسه معتبر است یک راه خوب برای یادگیری کامل روش خود را. در یک گاو سواری مدرسه آموزش به شما خواهد آموخت که دریل به منظور افزایش مهارت های خود را تمرین با تمرینات خاص و حرفه ای مربیان خود را تجزیه و تحلیل ، روش خود را ممکن است تفاوت بین یک دست و یک امتیاز برنده.

واقعا حرفه ای گاو سواری نیاز شدید شجاعت و چقرمگی روانی. در علاوه بر این به پوشیدن چرخ دنده های مناسب و جذاب در عادات است که شما را در سلامت مطلوب مهم است که به کامل روش خود را برای جلوگیری از امکان خطر ناک صدمات و بهبود مهارت های خود را. قطعا گاو سواری است که هیچ چیز به اسب در اطراف و باید جدی گرفته شود. با استفاده از دنده محافظ نگه داشتن در بالای بهداشت و آموزش مناسب شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در بالای بازار مال فروشان مدعی جدول رده بندی و احتمالا در پول است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *