چه شد مدرسه بود برای شما ؟

[ad_1]

هنگامی که قدیمی ترین دختر من شروع مدرسه من معتقد بودم آنچه که “همه” می گفتند. هر دانش آموز می تواند یک راست “یک” دانشجو اگر آنها تنها سخت کار می کرد به اندازه کافی. دختر من مهد کودک آغاز شده در “روبان آبی مدرسه عالی” بود که خواندن آهنربا مدرسه. این بدان معنی است که مطالعه تاکید شد که در هر موضوع است. این است یک چیز بد نیست. بدون توانایی خواندن آن را تقریبا غیر ممکن است برای یادگیری هر موضوع دیگر.

دختر من خیلی هیجان زده هنگامی که او شروع به مهد کودک. او هدف اصلی یادگیری به عنوان خوانده شده همه توسط خودش. او نمی تواند صبر کنید. وقتی که دختر من به پایان رسید مهد کودک او “فقط کمی” ، معلم پاسخ بود “او را بگیرد تا هیچ مشکل”. کلاس اول وارد شد و او را “کمی پشت” ترجمه شده به راه پشت سر گذاشت. او قرار می گیرد به کمک ویژه کلاس های از دست رفته او را “پایین” هم برای حضور در. این به این معنی تعطیلی مراکز گاهی اوقات کلاس های اضافی مانند P. E., موسیقی, هنر, و…. گاهی اوقات حتی بخشی از ناهار دوره است. در حال حاضر من در مورد شما نمی دانم, اما من نمی دانم هر 6 ساله است که می تواند به کامل 8 ساعت در روز بدون down time به ویژه هنگامی که آنها به خانه می آیند با مشق شب خود را به طور منظم افراد به علاوه مشق شب خود را “ویژه” کلاس. علاوه بر این, آن را محدود و از هر فرصتی او ممکن است مجبور به در واقع موفقیت در چیزی زیرا تنها چیزی که او مجاز به انجام آنچه او خوب نیست ، دیگر کیکر برای او یک معلم بود که با تاکید بر به موقع بودن.

در حال حاضر, به موقع بودن یک مفهوم مهم برای یک کودک برای یادگیری اما برای دختر من بود که همیشه پشت به موقع بودن برابر با ستایش و تقویت مثبت. این چیزی بود که او می تواند موفق شود. به منظور موفقیت در این حداقل او را به انجام آنچه در آن زمان را به پایان برساند برای اولین بار. با عجله از بررسی کار او نیست و گاهی حتی خواندن دستورالعمل قبل از تکمیل کار. این, به نوبه خود او ساخته شده نمرات پایین و حتی دورتر. در زمان او آغاز شده درجه دوم او متنفر بودم مدرسه. این کودک که شروع مهد کودک در عشق با. من فوق العاده باهوش و فوق العاده دختر کوچولو احساس احمق و مانند یک شکست در سن 7 سالگی.

در وسط 2nd grade ما نقل مکان کرد و از لوئیزیانا به Iowa. در حال حاضر در حال حرکت در وسط مدرسه از سال تحصیلی پس از سانحه است برای هر کودک است, اما برای یک کودک در حال حاضر در تلاش آن بود که حکم اعدام. جدید 2nd grade, معلم, نگرش بود: “آه او را بگیرد تا” (صدا آشنا است؟) حتی اگر این نیاز به طور کامل متفاوت است و ما می خواهم قبل بوده است. او معلم کلاس 3 تصمیم او فقط تنبل و درمان او درآمده است. او به طور مداوم شکایت که تیفانی خواهد “منطقه” در کلاس. هنگامی که ما را پدر و مادر, معلم, همایش, او را به من بگویید همه چیز در مورد دختر من که من تا به حال به او گفت که در قبل از جلسات مانند آن اطلاعات جدید است. تا پایان سال این انتخاب معلم او را به عنوان برچسب “آموزش غیر فعال”. دختر من تلاش از طریق 4 درجه در یک برنامه خاص که خاص او را و خجالت او را تا حد زیادی اما او 5th grade, معلم انداخت “برنامه” از پنجره به بیرون دیدن حقیقت در مورد فرزند من. او نه يادگيری او فقط پشت سر گذاشت. با کمی توجه بیشتر پدر بود دیگر کودک برگزاری کلاس بازگشت.

ما دوباره نقل مکان کرد از آیوا به غرب ویرجینیا بین 5 و 6 درجه سال است. در حال حاضر من دختر گرانبها است یک رول افتخار, دانشجو, دانشجوی سال اول در دبیرستان با کمک ویژه ندارند. کسانی که سالها درد, غلط شوی و مبارزه ممکن است پشت سر او, اما آنها هنوز هم با او. اعتماد به نفس خود را در حالی که تا حدودی ترمیم شده است که به راحتی متزلزل.

در حال حاضر من از یک خانواده از معلمان است. مادر بزرگ من شروع به آموزش حرفه ای در یک اتاق مدرسه تدریس برای بیش از 40 سال است. خواهر من متخصص در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش با صرف زمان و آموزش هر دو مهد کودک و پیش دبستانی. او مدرک کارشناسی ارشد خود را به اعتبار. من هم به یک استاد دانشگاه. خود من تجربه تدریس محدود است و به مدرسه یکشنبه, کودکان کلیسا و کتاب مقدس مطالعات و همچنین به عنوان صفحه اصلی تحصیل همه فرزندان من از طریق خود پیش دبستانی سال, اما من با آموزش کودکان در هر کلاس و من درک درستی از آنچه که در کلاس درس. حتی با همه تجربه من, من قربانی “معلم ذهنیت”.

من درک می کنم که وجود دارد مقدار زیادی از خارج تحت تاثیر قرار است که من را تحت تاثیر قرار دختر همراه با کسانی که او تجربه کرده اما او نیاز نیست که رنج می برد مانند او انجام داد. فرزند شما باید به هر دو. لطفا از این وب سایت برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به نگه داشتن فرزند خود را از رفتن را از طریق یک تجربه مشابه. برای خاطر خود را فوق العاده هوشمند فوق العاده کودک است.

http://improveinschool.blogspot.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *