یکنواختی در مقابل انطباق: چگونه به پرورش خلاقیت و لباس برای موفقیت

[ad_1]

مدارس و آموزشگاههای حرفه ای هستند و جایی برای یادگیری و به دست آوردن آموزش و پرورش که در آن دانش آموزان صرف بخش مهمی از روز خود را. بنابراین مهم است برای آنها را به احساس راحت و خوشحال باقی می ماند سازنده و خلاق و انرژی برای کل مدت.

یک دانش آموز می تواند انجام دهد در اوج آن زمانی که vibes ناشی از اسکولاستیک محیط زیست است که در بالا بردن و الهام بخش است. برای آن است که مطلوب برای توانمند سازی دانش آموزان برای تصمیم گیری های خود را تشویق آنها را به دنبال قلب خود را و آنها را تشویق به گرامی داشتن رویاهای خود.

که به اتفاق دانش آموزان باید مجاز به انتخاب خود لباس است که می تواند کمک به آنها را به باقی می ماند و راحت در کلاس و انجام کار های سنگین عملکرد در زمین بازی. البته سوال این حس پانسمان از دانش آموزان جوان به خصوص که از کودکان نوپا قبل از نوجوانان و نوجوانان است.

علاوه بر این مقامات مدرسه اغلب مات و مبهوت با وزش rebelliousness منعکس شده از لباس از دانش آموزان جوان. این می تواند محدود با صدور یک سخت محدودیت در برخی از انواع از لباس است که دانش آموزان باید خودداری از قرار دادن در.

برخی از ویژگی های مثبت تشویق دانش آموزان به انتخاب خود لباس هستند:

تمرکز بر راحتی و ابزار

هر دانش آموز در یک مدرسه متفاوت است و منحصر به فرد در راه خود را. در حالی که ممکن است یکی زحمت کش نوع دیگر ممکن است ورزشی نوع دیگری ممکن است خلاق ، آنها در شرایط مختلف بسته به نوع فعالیت آنها به انجام همه در یک روز کار. این زحمت کش نوع است بیش از خوشحال به باقی می ماند تمام روز در کلاس درس و صرف ناهار در کتابخانه. برای او یک شسته و رفته یقه تی شرت یا پیراهن همراه با یک جفت chinos فقط خوب انجام دهد. این ورزشکار ممکن است نیاز به چیزی با دوام و ورزشی برای تمام روز خود را.

اقتصاد و ارزش برای پول

پدر و مادر نیاز به در نظر گرفتن آسایش و بهداشت کودکان خود را. خرید پنج تا شش مجموعه یکنواخت خواهد بود امر گران برای طبقه متوسط پدر و مادر که در حال حاضر وقت زیادی از خود را سخت به دست آورده پول برای آموزش و پرورش فرزندان خود را. علاوه بر آن قرار داده خواهد شد بی حجم کار در پدر و مادر به مراقبت از لباس های شسته شده با توجه به بچه ها پوشیدن لباس برای مدرسه و گاه در شب. پدر و مادر به پایان خواهد رسید تا هزینه های زیادی در کمد لباس خود را, کودکان اگر مدرسه موظف است.

بیان فردیت

معمولا کودکان لباس برای اکسپرس نه برای تحت تاثیر قرار دادن. هنگامی که کودکان داده می شود گزینه ای برای انتخاب لباس خود را و سپس آنها پیدا کردن یک خروجی برای اثبات فردیت خود را از طریق لباس خود. اگر گزینه مسدود شده و سپس برخی از کودکان می تواند خطرناک مسیر به بیان فردیت خود و ایستادگی کردن. آنها ممکن است توسل به درام انتقاد ناخوشایند توجه به دنبال رفتار و حتی سوء مصرف مواد در اعتقاد به این که این مجموعه آنها را جدا از بقیه و کمک به آنها برای ایجاد هویت خود را.

اجازه می دهد دانش آموزان برای مدیریت زمان خود را به طور موثر

اجازه می دهد دانش آموزان به انتخاب خود لباس آنها کمک می کند تا برای صرفه جویی در زمان است که می توانست صرف شده در پانسمان تا برای مدرسه و برای تغییر شهریه تفریحی و یا فعالیت در فضای باز. هنگامی که یک مدرسه نیست اجرای یک کد لباس آن را موجب صرفه جویی در زمان از دانش آموزان و همچنین معلمان که در غیر این صورت درگیر در لباس پلیس.

احتمال خشونت & چاقوکشی در مدرسه پردیس

الزامی در محوطه دانشگاه مدرسه نیست جلوگیری از ورود مزاحمان. در مقابل آن افزایش شانس مزاحمان به تجاوز به مدرسه و دانشگاه و مرتکب خشونت و فعالیت های جنایی که همه آنها باید انجام دهید این است که خرید یک جفت مشابه از مدرسه و در داخل محوطه دانشگاه بدون بالا بردن هر گونه سوء ظن است. در بسیاری از موارد از خشونت در داخل محل مدرسه عاملان یافت شده برای انجام درست آن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.