سوزاندن مناطق: بازی زندگی گروه دست بررسی

[ad_1]

بخشی از خاطرات بخش, الهام بخش, الهام بخش داستان خورخه P. نیوبری را سوزاند مناطق: بازی زندگی بد دست است که در زندگی واقعی داستان مدرن روز رنسانس یک موفقیت است که در هیچ چیز متوقف خواهد برای رسیدن به اهداف خود.

نیوبری خود را آغاز می شود گفتن با یک مقدمه کوتاه به اطلاع خواننده آنچه که او بدان معنی با مفهوم “رایت منطقه.” این مفهوم است که نیوبری قرض از روز خود را از دوچرخه سواری حرفه ای و اشاره به یک دوره طولانی همه تلاش کردن که به طور معمول جدا برندگان رقابت از کسانی که در پایان ، این یک استعاره است که نیوبری تصویب در سراسر کتاب خود را با استفاده از آن برای توصیف موانع مختلف است که او و عزیزان خود رو در جاده ها به موفقیت است.

نیوبری درایو برای تعالی شروع در سن جوان است. زمانی که تنها هفت سال او در یک مسیر مقاله از بیدار شدن قبل از سحر فقط به ایجاد برخی از پول اضافی. توسط یازده سالگی او را نجات داد تا به اندازه کافی پول برای خرید یک بستنی سبد رکاب زدن به رفتار های یخ زده در اطراف محله خود و مانند هر کارآفرین شد با وسواس ارائه مشتریان خود را با بالاترین کیفیت از محصولات.

در سن شانزده نیوبری شد مستقیم-یک دانش آموز در کلاس بالای خود را, اما خسته از تحصیل سنتی و تمایل به آزمون توانایی های خود را در دنیای واقعی است. جوانترین پسر از حمایت لیبرال پدر و مادر نیوبری کاهش یافته است که از مدرسه و کار خود را آغاز کرد. داشتن همیشه شیفته با لس آنجلس موسیقی پانک صحنه نیوبری شروع به تولید پرونده های جوان, پانک راک, استعداد است. او تواریخ کنسرت به یاد ماندنی و سراسر تنش خود را صرفه جویی در این دوره زندگی در خانه و صرفه جویی بسیار زیادی از پول است.

پس از چند سال و متعدد موفقیت نیوبری ضربه اوج از خود رکورد مغول قابلیت و نگاه می کرد یک چالش جدید است. او کشف کرد که چالش را در قالب یک هدیه ای است که پدرش به او نوزدهم تولد: استفاده می شود مسابقه دوچرخه. دانستن که در المپیک تابستانی, بازی, شد, برگزار می شود, در L. A. در سال آینده نیوبری به سرعت مورد نظر برای ورود به دنیای رقابتی دوچرخه سواری است. او روت بدون توقف برای ده ها سال, دوچرخه سواری صدها مایل در هفته و در نهایت به دست آمده از یک نیمه حرفه ای وضعيت مسابقه در کنار برخی از دوچرخه سواری در اکثر نخبگان نام. اما پس از یک عملکرد ناامید کننده در تور مکزیک نیوبری رها خود را دوچرخه سواری و نگاه به جدید را وارد کنید ‘سوزاندن مناطق.’

یک اتفاقی آشنایی با یک کارگزار املاک و مستغلات منجر به یک حرفه ای به عنوان یک افسر وام یک موقعیت که پس از آن متصل نیوبری به فرصت های ارزشمند که او نیاز به شکستن را به بازار مسکن. نیوبری خریداری شده و به سرعت تبدیل چندین اواسط اندازه پروژه های مسکن در جنوب کالیفرنیا. این موفقیت در نهایت منجر به خرید از جنگل و مراتع پروژه مسکن در کلمبوس, اوهایو, یک زن ضعیف و ناتوان, خشن مجتمع بیش از یک هزار واحد است. نیوبری را نبوغ صرفه جویی و رانندگی اجازه داده او را به نوبه خود وسعت جنگل ها مراتع اطراف ایجاد یک مکان مطلوب برای زندگی مستاجران آن و قابل ملاحظه سود برای نیوبری.

اما این همه تبدیل جنوبی که یک سری از بد تبدیل می شود و بدبختی منجر به فروپاشی جنگل مراتع و اتهامات جنایی بودن در برابر نیوبری. از دست دادن همه چیز نیوبری حاضر به تسلیم و به جای آن طراحی شده خود را از طریق خشنترین رایت ‘منطقه’ عین حال و بازسازی زندگی خود را به آرامی و قطعا. او در طول محاکمه او هرگز از دست چشم از هدف خود را به بهترین.

سوزاندن مناطق روایت بی شک موثر واقعی-داستان زندگی موفق رانده شده و غیر قابل انکار کارآفرین بلند پروازانه. منتقل رک و پوست کنده و با دقت نیوبری را به نثر انتقال بسیاری از زندگی خود را بزرگترین دستاوردها و شکست همه در تلاش برای الهام بخشیدن به خوانندگان خود را به تسخیر خود رایت مناطق. اگر چه در زمان کمی بی ربط و شاید بیش از حد خوش بین در تن و دامنه رایت مناطق در نهایت فراهم می کند لذت بخش به عنوان خوانده شده برای کسانی که علاقه مند به درست زندگی داستان های موفقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.