پاسخگوی خودکار – کلید به در حال اجرا یک کسب و کار آنلاین موفق

[ad_1]

در این مقاله ما باید تعریف autoresponders هستند و چرا شما باید استفاده از آنها را برای رسیدن به کسب و کار آنلاین موفق.

اگر شما برای اجرای کسب و کار آنلاین به این معنی که شما در حال حاضر صاحب یک وب سایت یا یک وبلاگ است. هنگامی که شما کسب و کار آنلاین راه اندازی بعدی مهم ترین چیزی که به نظر موثر با استفاده از پاسخگوی خودکار.

پاسخگوی خودکار تعریف شده

در ساده و قابل فهم اصطلاح آن است که در واقع خبرنامه الکترونیکی فرستاده شده به طور خودکار به مشترکین خود را از طریق لیست پستی خود را و این که انجام شده است در فواصل زمانی که شما مشخص کنید و یا تعریف. توسط نمونه شما می توانید طراحی و مشخص پاسخگوی خودکار به طوری که هنگامی که یک فرد نشانه به لیست پستی خود را از او دریافت خواهد کرد خوش آمدید توجه داشته باشید از کسب و کار شما. پس از آن شما می توانید ارسال پیام های دیگر مانند کسب و کار, تخفیف, کدهای, دعوت, به, اتصال, اجتماعی, رسانه ها, راه اندازی محصول جدید ،

اهمیت autoresponders

با استفاده از autoresponders برای کسب و کار آنلاین خود را نگه می دارد زیادی bulk ایمیل خود را بازاریابی خودکار و اگر شما راه اندازی همه چیز مناسب است. با پاسخگوی خودکار نصب شده بر روی وب سایت خود را مشترکین قادر خواهد بود برای دریافت خاص حیاتی پیام های کلیدی در مورد کسب و کار شما. با این سود شما لازم نیست به زحمت در مورد دستی ارسال این پیام ها به عنوان آن را به طور خودکار به عنوان تنظیم شده است. این به سادگی باعث می شود اهمیت استفاده از autoresponders همه بیشتر روشن است. آنها به شما کمک کند صرفه جویی در وقت خود را در حال اجرا کسب و کار آنلاین بارهای از آن است.

چگونه می تواند به شما استفاده از autoresponders به کمک به ترویج کسب و کار آنلاین?

• شما می توانید استفاده از آنها را به جلو سفارشی تبریک تولد با دیگر پیشنهادات مربوط به مشترکین در لیست پستی خود را.

• شما می توانید انتقال یک مشترک از یک فاز ارتباطی به دیگری پس از خرید یک آیتم/محصول. برای مثال شما می توانید یک مشترک از یک ‘چشم انداز’ سطح سری از پیام به “تشویق برای خرید بیشتر” مجموعه ای از ارتباطات است.

• شما می توانید به جلو ایمیل به مشترکین دقیقا یک ماه بعد از آنها خریداری یک محصول. این می تواند انجام شود برای ایجاد انگیزه در آنها برای تمدید یک سیاست و یا تضمین کند.’

زمانی که autoresponders مورد استفاده در چنین خلاق و راه معنی دار می تواند کمک قابل توجهی تولید فروش و درآمد – با بازده بالا سرمایه گذاری کسب و کار شما.

به استفاده از آنها, شما می توانید با ثبت نام ارائه دهندگان محبوب مانند MailChimp, Getresponse, Aweber, دیوانه میمی یا مانیتور کمپین ، این ارائه دهندگان مشهور هستند برای ارائه کسب و کار قوی autoresponders با ابزار اختصاصی برای میزبانی لیست های پستی و حمل و نقل خبرنامه و پیام.

در نهایت autoresponders زمانی که راه اندازی و استفاده درست می تواند کمک به کسب و کار آنلاین به طور خودکار بسیاری از فعالیت های بازاریابی و خیاط پیام های خاص به یک لیست پستی برای ساخت سود و مشتری نامزدی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *