ژوئن 14, 2020

آموزش ساخت Apple ID رایگان با گوشی یا کامپیوتر

تغییرات جدید ITunes ساخت اپل آیدی را بسیار ساده تر از هر زمان دیگری می کند. در اینجا کمی مدیریت شده است.

مقاله مرتبط:

تمرین آموزشی آیفون و آی پد دور از دسترس

Apple ID به شناسه مشتری آیفون شباهت دارد. تولید Apple ID شرط اصلی برای بهره برداری از فروشگاه غنی و محیط های خاص از چارچوب آیووا است. به همین دلیل است که هر شخصی که از اپل اسباب بازی می کند باید شناسه خود را در دقیق ترین فرصت انجام دهد. اپل بدون در نظر گرفتن روش اصلی سازمان های مختلف از جمله گوگل و مایکروسافت ، از روشی بطور روزافزون پیچیده و بدیهی از امنیت بیشتر برای ایجاد شناسه برای مشتریان دستگاه خود استفاده کرده است. این سازمان به طور مداوم در تلاش است تا از واکنش ها جلوگیری کند. در ادامه ، ما به طور کامل و بیتی بطور کلی ابزار ساخت اپل آیدی را به تصویر خواهیم کشید و ایده آل ترین پاسخ برای همه مسائل را به تصویر می کشد.

مراحل ساخت یک حساب Apple ID

مقالات مرتبط:

نحوه ساخت اپل آیدی بدون شماره تلفن را بدانید

احتمال ساخت اپل آیدی از اواخر و پس از تنظیمات موجود در ساختار اپل بسیار ساده تر شده است و نیازی به استفاده از برنامه نویسی iTunes ندارد و می تواند به طور مؤثر و در هر صورت با استفاده از رسمی Apple Apple انجام شود. صفحه حساب اپل دارای شناسه است. به یاد داشته باشید که لازم نیست برنامه IP یا VPN را برای ایجاد یک Apple ID در سایت Apple تغییر دهید ، در صورت وجود آن را مختل کنید.

برای گسترش ، تصاویر را ببندید

قبل از ورود به سایت Apple ID ، پیشنهاد می شود که ابتدا با اعمال برنامه نویسی IP یا VPN تغییر و ضربه محکم و ناگهانی در انتخاب مکان دلخواه ، از سایت fakeaddressgenerator بازدید کنید. در این مرحله ، VPN خود را خاموش کنید و وسایل زیر را بدون خاموش کردن صفحه مقایسه دنبال کنید. ما توضیح این موضوع را در مورد پایان مقاله روشن کرده ایم.

نحوه ساخت اپل آیدی را بدانید

مرحله اول: خرید اپل ایدی

به appleid.apple.com وارد شوید و روی Make Your Apple ID کلیک کنید.

مرحله دوم:

مرحله بعدی وارد کردن داده های خود به شرح زیر است:

1. نام و نام خانوادگی ، ملت (ایالات متحده) و تاریخ تولد خود را وارد کنید.

2. از آدرس ایمیل مورد نیاز خود به عنوان عبارت Apple ID و عبارت مخفی استفاده کنید. هر آدرس ایمیل می تواند به عنوان Apple ID شما استفاده شود. به راحتی بخاطر داشته باشید که باید به ایمیل خود نزدیک شوید و از ورود به یک مکان مستعار یا مدلی که کلمه پنهانی شما را نادیده گرفته است خودداری کنید. آدرس ایمیل شما معادل Apple ID خواهد بود. در این مرحله باید کلید مخفی خود را وارد کنید. عبارت مخفی باید در هر صورت از 8 حرف بزرگ ، کوچک و بزرگ ساخته شود. به یاد داشته باشید در صورت عدم ارسال نامه الکترونیکی ، باید قبل از ساخت اپل ، یک حساب ایمیل در یکی از ادارات ایجاد کنید (توصیه شده توسط Zomit Gmail و Standpoint).

3. سه سوال امنیتی در مورد تصمیم خود انتخاب کنید و پاسخ صحیحی را برای آنها پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که از پاسخهای خود صرفه جویی کنید ، زیرا اپل بعداً به صورت خودسرانه از آنها سؤال خواهد کرد ، و در صورت جواب نادرست ، شما در این مرحله گزینه ورود به سابقه خود را ندارید. علاوه بر این ، به شرطی که قصد استفاده از کوپن هدیه اپل را دارید و بعداً یک برنامه خریداری می کنید ، اپل به صورت تصادفی از شما سؤال می کند و در صورت عدم پاسخ به آنها ، شناسه شما مسدود خواهد شد.

4- در صورت خاموش بودن این گزینه ها ، پیام های ویژه اپل به ایمیل شما ارسال می شود. ما پیشنهاد می کنیم برای هر یک از سه گزینه دیگر اختلال ایجاد کنید.

5-متن نشان داده شده را در پرونده وارد کنید و پس از آن گزینه ادامه را با گزینه جایگزین انتخاب کنید.

سطح سوم:

اکنون اپل برای تضمین ورود مشتری به آدرس ایمیل یک کد 6 رقمی را ارسال می کند که شما باید با ضربه زدن روی آدرس وارد شده ، در صفحه جدید وارد کنید و بعد از آن بر روی کلیک کنید ادامه دهید.

مرحله 4:

در این پیشرفت ، داده های کلی Apple ID خود را مشاهده خواهید کرد. در این صفحه باید Alter را در قسمت اقساطی و حمل و نقل انتخاب کنید.

مرحله 5:

در این مرحله باید داده ها و آدرس اقساط خود را وارد کنید.

1. در مرحله اول ، از انتخاب ایالات متحده اطمینان حاصل کنید.

2. در مرحله بعد گزینه None alternative را از لیست اقساط انتخاب کنید.

3-در مرحله بعد ابتدا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید. برای ورود به موقعیت مکانی خود ، باید در مرحله سوم ، مطابق انتخاب ایالات متحده ، مکان را وارد کنید. برای این کار به سایت fakeaddressgenerator مراجعه کرده و داده های دلخواه را برای واردات در اختیار شما قرار می دهد. نواحی ماهر ، سوئیت و bldg را پاک کنید. به همین ترتیب می توانید از URL های همراه برای ورود در بخش لازم استفاده کنید.

مقالات مرتبط:

نحوه ساختن یک شماره مجازی برای Apple ID را دریابید

به یاد داشته باشید که برای استفاده از این دولت ، باید از برنامه نویسی IP تغییر استفاده کنید و در پی پذیرفتن داده های مورد نیاز ، برنامه نویسی IP را تغییر دهید یا VPN را خاموش کنید تا راهی برای ساخت Apple ID پیش بروید. علیرغم دادن داده های اشتباه درمورد نام ، نام خانوادگی و محل سکونت افراد ، اداره l

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *